300

  • 528
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Днес го гледах този филм. Останах очарована. Напълно съм наясно, че огромна част от филма е измислица, но някак ми въздейства този филм, повече отколкото Троя.
И мъжете бяха мъже...  Peace
Това, което ме подразни и развали романтиката, са прекалено многото митични същества, които мязаха по-скоро на Амгъл от "Властелинът на пръстените".
А какво е вашето мнение за филма?

# 1
  • Мнения: 6 992
Ама пак ли?! Мине не мине седмица и някой пуска тема за 300. То стана като "кой ви е любимият форумец" Mr. Green Поразрови се, в Хоби я имаше съвсем на скоро, на първа или втора страница трябва да е. Иначе аз не го харесах. Confused Именно заради митичните същества и някои от "шегичките", които си пускаха воините насред битка. Изкефи ме роклята на царицата, ще гледам да се сдобия с подобна. Joy А, и да не забравим най-доброто - нашенската песничка накрая. Laughing

# 2
  • Мнения: 1 100
Ама пак ли?! Мине не мине седмица и някой пуска тема за 300. То стана като "кой ви е любимият форумец" Mr. Green Поразрови се, в Хоби я имаше съвсем на скоро, на първа или втора страница трябва да е. Иначе аз не го харесах. Confused Именно заради митичните същества и някои от "шегичките", които си пускаха воините насред битка. Изкефи ме роклята на царицата, ще гледам да се сдобия с подобна. Joy А, и да не забравим най-доброто - нашенската песничка накрая. Laughing


Сори.  Embarassed Ама аз търсех. Изписах го с букви, цифри, търсех и "Спарта" даже. Някакво линкче може ли.
По темата:
И на мен роклята мнооого ми хареса. Ако ходя на бал, с такава рокля ще да е. И кралицата ми хареса, ебати мацката.  Grinning

# 3
# 4
  • Мнения: 1 100
Благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт