Питанка за нет-доставчиците в Бургас

  • 2 865
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 293
Моля бургазлиите за малко помощ.
Интересува ме какво е състоянието на интернет доставчиците в Бургас.

Кои са за препоръчване и кои да се избягват, някакви имена, линкове, тарифи, лични впечатления - всичко, което може да ми помогне за кратко време да се ориентирам за състоянието на isp в Бургас.

Любовни обяснения приемам и на ЛС Grinning

Благодаря за отделеното време!

# 1
  • Мнения: 2 792
  Чесън, вродения ми клюкарлък те спаси  Laughing
 Върнах се назад да търся темата за коминочистача и защо е предизвикала възмущението на гражданите, за съжаление съм изтървала същинската част. Но пък попаднах на самотната ти тема  Laughing
  Алоу Бургас отговаряйте, не се срамете или всички ви е срам от доставчиците  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 9 894
ами миналото лято бяхме на Комнет и не сме доволни. За тях е нормално авария да се отстрани на третия ден, недай Боже да идват събота и неделя.

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Един познат е на СитиНет и също не е доволен.

# 4
  • Мнения: X
От две години сме с един и същ доставчик.А  именно Спектър нет, бивши IMG.Плащам 25 лева месечно за неограничен достъп ,а скоростта не знам каква е ,защото само нашия комп. е на модема и нямам  никакъв проблем. Офиса им е в ДНХК , на втория етаж.Аварии отстраняват веднага след като им се обадиш.Но в интерес на истината не ми се е налагало да ги търся в събота и неделя.За две години само два пъти ми се е наложило да ги търся за авария.Единия път след ужасна буря, а втория път им бяха откраднали модема.Доволна съм от тях с две думи.
  Ей ,тук разгледай за подробности.

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 16:04 от Анонимен

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз бях на Спектрум-а само че във Варна и относно оправяне на проблеми са много добре, щото имат денонощна поддръжка. Скоростта не беше кой знае какво за тея пари - 20 - 25 лева, но поне беше сравнително стабитен. Ако и в Бургас го има не е лош вариант.

# 6
  • Мнения: X
 
  Алоу Бургас отговаряйте, не се срамете или всички ви е срам от доставчиците  Mr. Green

Mен ме е срам от нашият  доставчик Embarassed

# 7
# 8
  • Мнения: X
От две години сме с един и същ доставчик.А  именно Спектър нет, бивши IMG.Плащам 25 лева месечно за неограничен достъп ,а скоростта не знам каква е ,защото само нашия комп. е на модема и нямам  никакъв проблем. Офиса им е в ДНХК , на втория етаж.Аварии отстраняват веднага след като им се обадиш.Но в интерес на истината не ми се е налагало да ги търся в събота и неделя.За две години само два пъти ми се е наложило да ги търся за авария.Единия път след ужасна буря, а втория път им бяха откраднали модема.Доволна съм от тях с две думи.
  Ей ,тук разгледай за подробности.

За Спектър нет и аз съм чувала добри отзиви.Чакам да ни изтече договора със сегашният ни доставчик и се прехвърлям към тях.
Срам не срам,трябва да кажа кой ми е доставчика!Поне да имаш едно на ум:УнаксSick

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 18:05 от Анонимен

# 9
  • Мнения: 4 585
Ако ви трябва неограничен достъп, и ако сградата е телефонизирана подземно - БТК ADSL.
До сега не съм имал прекъсване на услугата. Даже  Монда е на Вивател.
Това не е нито явна, нито скрита реклама. Заплата чакам.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Била съм на ComNet, високи тарифи имат, такса включване и т.н.
Сега - на IMG, Курсистката е обяснила, но не реагират толкова бързо на повреди, ако живееш ...не точно в центъра  Sunglasses
Чесън, да няма да ни посещаваш или питаш служебно?

# 11
  • Мнения: X
Забравих да спомена, че нямат такса включване.
И може би Дафодил е права за авариите..., защото аз живея в центъра.

# 12
  • Мнения: 5 539
И аз съм на IMG, наистина бързо оправят авариите, но и аз съм в центъра.
Хубавото е, че можеш да се откажеш във всеки един момент, просто спираш да плащаш. Няма договори, няма обвързаност.
И въпреки това бих се прехвърлила на бТК АДСЛ - скоростта там е по-висока

# 13
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Аз бях много доволна от Бургаснет.На "Македония" им е офиса.

# 14
  • Мнения: X
Аз бях много доволна от Бургаснет.На "Македония" им е офиса.
Имат инсталационна такса и ако няколко месеца не си платиш, след това трябва да платиш пак инсталационната такса. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт