Новите автобронзанти на Лореал?

  • 2 295
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Всъщност не знам колко са нови, но аз ги видях за първи път преди няколко дни и се чудя дали да ги пробвам. Има ги в тубичка и под формата на спрей:


Чакам отзиви Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
къде ги видя...аз не съм ги виждала сякаш... Peace

# 2
  • Мнения: 4 664
Ще следя темата Peace

# 3
  • Мнения: 1 236
Аз работя в магазин за козметика и си пръснах от този за лице,но на ръката ,за да видя дали има ефект.След около 4ас се появи едно много тъмно петно,което озна4ава 4е има ефект.зарадвах си се аз и си го купих.Да,ама не...ве4ерта като си напръсках лицето така по4на да ми щипе 4е щях да отка4а.Сега ве4е трети ден си ходя с нещо като лишеи по лицето,надявам се скоро да ми минат Cry.Да не говорим 4е само веднъж си пръснах,а тази сутрин ве4е имам петна,защото запо4ва да се измива.Мен ако питате няма смисъл,а и като е спрей ти влиза в носа докато пръскаш и е доста неприятно Sick

# 4
  • Мнения: 4 664
На лицето не бих се осмелила да пробвам. Тпрябва кожата да е перфектно гладщка за да се получи рамномерно. А пилинг на лицето, тц мерси...после ми излизат обриви

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Да и аз не си слагам на лицето от тези неща...по-интересно ми е това за тяло как стои... Peace

# 6
  • Мнения: 115
къде ги видя...аз не съм ги виждала сякаш... Peace

Ами на доста места са ги пуснали май, видях ги в няколко от по-заредените аптеки в центъра, по-точно по Графа и на Витошка. 

# 7
  • Мнения: 1 236
Е,да де,ама как да си ходим с лице като кисело мляко Laughing,а тялото ни да е 4ерно...И така не става!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 105
А иначе колко струват? Само информативно питам.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
dilandii, аз ходя на солариум и принципно използвам тези лосиони, за да подчертая вече придобития тен, така че нямам отговор vertigo, значи не съм обръщала внимание... Blush

# 10
  • Мнения: 1 236
dilandii, аз ходя на солариум и принципно използвам тези лосиони, за да подчертая вече придобития тен, така че нямам отговор vertigo, значи не съм обръщала внимание... Blush

И аз ходя,ама много ме е яд 4е лицето ми много бързо избелява Cry.Ин4е тялото ми си има тен,ама що така това лице....

# 11
  • Мнения: 1 236
А иначе колко струват? Само информативно питам.
[/qО


общо са 4 продукта,всеки е на цена от 10 лв.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
dilandii, ползваш ли специална козметика за лице докато се печеш...
4 продукта значи...какви са другите 2 освен за лице и тяло  Thinking

# 13
  • Мнения: 1 236
Ползвам козметика за солариум и преди и след...ама си мисля 4е е от 4естото по4истване на лицето и от маските за лице,които обожавам да си правя.Вси4ки ми казват 4е тялото ми е много по-4ерно от лицето Sad.А относно продуктите,зна4и има два спрея,единия за лице,другия за тяло,един автобронзант с моментален ефект, от момента на самото на нанасяне.В туби4ка е и вътре е кафяв има и блестящи 4асти4ки.Последния продукт е пак лосион за тяло,но той е с наслагване,т.е трябват няколко мазания за да се види ефекта и е бял отвътре.Ползва се като обикновен лосион за тяло след баня!

# 14
Продуктите са супер.Наистина се получава много хубав тен аз се мажа от два дни и наистина има страшен ефект /поне при мен/Миришат много хубаво.Но трябва да си те га ръцете след като се намажете защото иначе стават ужасно кафефи /грознички/

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 18:34 от gigiko

Общи условия

Активация на акаунт