Как изглеждате сутрин?

  • 5 043
  • 125
  •   1
Отговори

Анкета

Как изглеждате сутрин, след ставане?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 28 май 2007, 11:50

  • София
  • Мнения: 7 097
Как се намирате сутрин - свирате се в някой ъгъл, докато придобиете човешки облик  Sick или се намирате супер свежи и отпочинали   newsm03

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Много е различно! Simple Smile Отговорих "както обикнавенно", но адски много зависи дали съм си легнала преди или след полунощ предишната вечер. Най- много си личи по очите ми. Но в общи линии не съм трагичен случай. Все още.....  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 243
Абе определено по-добре изглеждам около 30 мин след това  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 938
Изглеждам си както обикновено - тоест, зловещо  Mr. Green Като метна някой чул и излоча 2-3 кофи с кафе, по- ми е лесно да срещна огледало по пътя. Но въпреки това по принцип ги избягвам старателно...За всеки случай

# 4
  • Мнения: 236
Хи хи...чак пък да се свирам в ъгъла  newsm62 Мисля, че си изглеждам нормално

# 5
  • Мнения: 2 336
Като Баба Яга съм в главата. Все едно цяла нощ съм била на фронта. А пък съм и  крива, защото все съм ненаспана, така че...

# 6
  • Мнения: 750
Като отворя очи не желая да разговарям, да ме питат, та дори и искаш ли кафе. Кафе иска, ма след час поне. В повечето случаи след съм съм парцал. Много сънувам, помня и това ме натоварва. Моля тези, които са около мен да не ме закачат. А за изглеждането...като махмурлийската съм.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 057
Красавица съм си и сутрин и вечер! Grinning
Наистина, свежа съм. Не мога да стоя до късно и не ми се налага да ставам твърде рано, така че.....съня ме разкрасява. Peace

# 8
  • Мнения: 5 622
Мъжът ми казва, че съм сладка сутрин. Рошава и изглеждаща непринудено..

# 9
  • София
  • Мнения: 1 176
Сънена, как Laughing
Ако съм спала достатъчно: съм рошаво-невинна, ако не-съм само рошава Grinning

# 10
  • Мнения: 73
Преди да си измия лицето не мога да се видя, но след като отлепя очички съ си същата, само набурзо правя някаква прическа и съм готова за поредния работен ден Sunglasses

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ставам в 7:30...мразя да говоря преди да съм си изпила първото кафе...мия си зъбите, докато се топли млякото...ходя насам натам с четката за зъби...определено съм рошава, но това не плаши никой  Peace

# 12
  • Мнения: 96
Гласувах с предпоследния вариант-сутрин изглеждам свежа,без значение колко време съм спала,но отчасти и първия вариант е верен за мен-като се събудя съм толкова крива,че избягвам да разговарям с когото и да било докато не се разсъня Rolling Eyes.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 359
Свежичка като краставичка.
Виж, ако ми се спи, ставам лоша Simple Smile

# 14
  • Мнения: X
Аз ставам между 6:00 и 6:30. Симпатично подпухнала и с големи устни. Проблемът е, че съм страшно къдрава в този часови пояс и до към 7:20 трябва да приведа в ред гривата. Другото си е супер Flutter

Общи условия

Активация на акаунт