др.Райков(ортопед)-гр. Варна

  • 2 170
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Здравейте! Търся отзиви за др.Райков- ортппед. На профилактичен преглед сме и ме интересува как протича прегледа при него и какво му е отношението към децата.

# 1
  • Мнения: 2 922
Здравей! Няма за какво да се притесняваш. Лекарят е страхотен, много внимателен с децата и обяснява всичко много точно и ясно.
Преглежда тазобедрените стави с видеозон и после дава съвети какво в кой месец да правиш (като гимнастика и пр.).
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 8 769
Много внимателен и възпитан лекар, отнопението му към малките пациенти е много добро, към родителите също-дава много обяснения. newsm10

# 3
  • Мнения: 950
Аз също се присъединявам към добрите впечатления на останалте майки. Веднъж бяхме на профилактичен преглед при него и след десетина дена пак ще ходим. Тогава ще имам най-пресни впечатления от него.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Също споделям добри впичатления от него. Дава съвети, отношението към детето е супер. Прегледът е обстоен и с ехограф. Ще отговори на абсолютно всичките ти въпроси.

# 5
  • Мнения: 169
Благодаря ви за бързите отговори HugЯвно добре ни е насочила педиатарката

# 6
Много добър човек и професионалист.

# 7
  • Мнения: 179
А случайно нкяой знае ли къде точно преглежда, онеже и на мен джи пи-то ми даде направление за ортопед и ми спомена точно неговото име
Работи ли със направления по здравна каса и ако ли не, колко е прегледа при него?
Благодаря за отговорите предварително.

# 8
  • Мнения: 2 922
А случайно нкяой знае ли къде точно преглежда,

Аз водих бебето на преглед при него в Майчин Дом.

# 9
  • Мнения: 950
В момента е в Медицински комплекс "Плюс" (ул."Раковски"23 , тел.643333). Не работи със ЗК и прегледа е около 30лв.

Общи условия

Активация на акаунт