От кой месец сложихте бебето в проходилка?

  • 7 504
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
От кой месец сложихте бебето в проходилка?Има ли значение дали е момиче,момче,колко тежи.Благодаря ви! Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Първо трябва да седи стабилно и само.Аз сложих Тери чак в 9я месец,защото по-късно седна.Знам че за момиченцата е хубаво да се учат да сядат след 6я месец,а най-добре е да се изчака само да си седне бебето.

# 2
  • Мнения: 4 841
Има много и противоположни мнения за проходилките, аз сложих сина ми на 10 месеца, но той не беше очарован, аз също - за една седмица успя да падне 2 пъти  Sad
Използвахме я 2-3 месеца вместо масичка за хранене, и после я подарихме. Та определено не съм им фен. Попрочети малко инфо ЗА и ПРОТИВ и тогава си прецени дали изобщо да използваш, като го съобразиш с темперамента на детето.

# 3
  • в Низината
  • Мнения: 705
Марго е права - трябва да стои стабилно седнало само. Дани го сложихме в проходилка на 8 месеца.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Az slagam sina si ot skoro no samo da visi kato v bundji gashti ne mu davam da stupva oshte i go podpiram s vuzglavnica za da ne politne napred i da se udari poneje oshte e nestabilen.Vsichko zavisi ot deteto.

# 5
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Педиатрите не ги препоръчват, за това наистина прочети мнения предварително.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Дъщеря ми я сложих след 7 месец,но вече седеше стабилно Peace
Педиатрите не ги препоръчват, за това наистина прочети мнения предварително.
Може би е прочела и е решила,че ще слага детето  Naughty

# 7
  • Мнения: 332
Определено има значение дали е момиче или момче.Момчетата се слагат към8-9 доколкото знам.Моето момиченце я сложих в 6 месец

# 8
  • Мнения: 1 517
Педиатрите не ги препоръчват, за това наистина прочети мнения предварително.

къде има такива мнения

# 9
  • Мнения: 2 677
Малко сред като навърши шест месеца.

# 10
  • Мнения: 950
Не знам дали има значение пола на детето. Моята дъщеричка я слоих в проходилка на 7 месеца.

# 11
  • Мнения: 5 362
Като навърши 6 мес. я сложих.

# 12
  • Мнения: 5 103
На 7 месеца май беше newsm78

# 13
  • Мнения: 576
Ние все още умуваме дали да купуваме проходилка.. newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Към 7 - 8 мес.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт