Предстои ни преместване - откъде кашони?

  • 6 222
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,
Предстои ни да се преместим и искам да попитам откъде мога да взема кашони?
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 3 622
Ами от някой склад ими супермаркет, когато получават стока кашоните ги хвърлят. 

# 2
# 3
  • Мнения: 315
ако не намериш кашони пробвай с големите найлонови чували за смет,поне за дрехите ще ти свършат работа

# 4
  • Мнения: 4 546
от кварталните магазини близо до вас  Grinning
а чували продават и по-дебели /такива, в които се бере грозде напримир. сори, за друго приложение не се сещам в момента/. тези за смет са по-тънички и може да се скъсат, ако натежат много

# 5
  • Мнения: 2 591
почвай да събираш, питай в магазините наоколо, и тъй като толкова много кашони няма от къде да намериш, използвай чували (както е казала пипси)! аз имам голям опит с местенето - миналото лято два пъти го правихме това упражнение  Stop, само гледай чувалите да са по-здрави, че точно тези за боклука много се късат  Peace и си намерете някой и друг приятел да помага, че иначе е голям зор  Naughty

# 6
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Аз се местих миналата година и се снабдих с кашони от супермаркета, който посещавам редовно. Насочиха ме към човека, който събира количките, и с малко повече настоятелност и 1-2 лв. да се почерпи доста се запасих. Имаше малко шоу и ме зяпаха докато режехме тиксото отдолу за да ги пренесяме по лесно. После в къщи си ги залепях отново.
Определено не може само с найлони- за чинии, чаши , книги те са необходими.
А за носенето си наехме хамалска фирма и бях приятно изненадана от цената. Успех!

# 7
  • Мнения: 4 916
От някое магазинче, което ви е близо.

# 8
  • Мнения: 750
И ние ще се местим!
Отидох до супера до нас с една кутия бонбони и един литър кола....и кашоните са уредени!
За няколко ще си набава нужното коли4ество!Персонала там е много мил и без проблем откликнаха на молбата ми(те и без това ги хвърлят)!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 272
От някоя аптека наблизо. Ние скоро се местихме  и от аптеката кашоните се оказаха най-здрави .

# 10
  • София
  • Мнения: 1 152
в ОФИС 1  продават кашони (ако държиш да си купиш)

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354
от кварталните магазини или някой супермаркет  Peace

# 12
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Или от магазините около вас или от складовете. PeaceНие така направихме-толкова много ни се зарадваха,че ще ги отървем от боклука! Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 344
При преместването ни ползвах кашони от Most computers - имат различни големини, много здрави са и най- важното чисти. Моят съвет е да се огледаш в квартала за магазини за компютри и успех  Peace

# 14
  • Мнения: 256
Аз пък съветвам от склад на Ейвън козметикс, но се информирай предварително кога получават редовна поръчка.  Ние се местихме 2 пъти основно с такива кашони и мога да кажа, че са здрави и размера им пасва мн. добре за книги.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт