Координати на квартири в Созопол, в които сте били и от които сте доволни

  • 898
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 549
Мама с две приятелки ще ходят в края на юли- началото на август. Търсят тройна стая. Не са претенциозни - изискванията им са нормални хазяи и близко да плажа ( Харманите). Цени - поносими  Mr. Green. Гледах в нет-а , ама искам лични впечатления, а и 80% от обявите там са за ул. Рила, Мусала и прочее планини, което значи яко катерене от плажа нагоре, а те са без автомобил.

# 1
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Инфото ми е отпреди няколко години, но нещата едва ли са се променили-лично съм останала много доволна.в стария град-на 50 метра нагоре по убичката-централната зад пощата-при Ани-фризьорка, с ателие-няма как да се объркате-10 лв. на човек.Намери ни гараж на съседната ул.-5 лд- на ден за колата.Чудесно е.За съжаление не мога веднага да ровя за телефон, но според мен може да се пробвате да се свържете с оператор в пощата-ще ви я намерят, защото е все-пак с известна професия.препоръчвам!

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ще следя темата Peace

# 3
  • Мнения: 4 668
В ергенските години ходехме с приятелките ми при една леля Жечка  Hug Къщата и е на втората пряка от главната улица , която слиза до плажа , т.е. съвсем близо е плажа
/ Харманите / .
Много е чисто , винаги има топла вода . Стаята - 3-ка , която е на 1-вият етаж е супер - с тераса , с диван и фотъойли , с три легла . Има хубав двор с много зеленина , където може да си пиеш кафенце .
Ако искаш - ще ти изпратя тел.на лични  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 549
Ако искаш - ще ти изпратя тел.на лични  Peace
искам, искам  Grinning

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Ми то около Харманите е предимно хотели вече, не че е лошо но къщите са в страни  Thinking

# 6
  • Мнения: 4 668
Сетих се и адреса : ул.Капитан Петко Войвода " № 10  Peace

Общи условия

Активация на акаунт