Отговори
  • Мнения: 200
Знам че всеки е различен  и всяка бременност е различна. Различни са и оплакванията.Но при вас кога стана това?

# 1
  • Мнения: 5 401
Въобще не ми се е гадило, нито в началото, нито по време на бременността. Въобще не усетих никакъв дискомфорт, освен леко подпухнали крака съвсем към края.

Щастливо бременеене!   bouquet

# 2
  • Мнения: 5 393
Не ми се гадеше и не ми се виеше свят, но много ми се спеше някъде около 2рия месец.Това ми беше единствения симптом на бременност Wink

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 522
От самото начало. Още преди да се потвърди бременност ми се гадеше и ми се спеше страшно много.

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз не очаквах да съм бременна, но някъде към втората седмица след като съм забременяла ми ставаше лошо след като се изкъпя с много топла вода, прилошаваше ми сутрин от кафето с цигара и ми се ядяха неща които иначе не харесвам. Но не се усетих, защото просто си мислех, че няма начин да съм бременна.
Седмица преди да ми дойде цикъла много ме боля корема и отидох на лекар и там разбрах, че ще имаме бебе... Shocked Бях в абсолютен шок...
В 5г.с. ходихме и видяхме бебо на видеозон - един малък плоден сак и от 6г.с до края на 4 -ти месец повръщах от всичко ...дори и от мисълта за храна - не го пожелавам на никой.

# 5
  • Мнения: 3 456
Около две седмици, след като се предполага, чес съм забременяла.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
От самото начало Sick, най - странното беше, че ми се гадеше вечер, след работа...  Crazy
Спря точно след 3 месец, като по учебник...  Laughing

# 7
  • Мнения: 173
Може би 4,5-и месец беше по кофти. Леко гадене и дискомфорт, но после никакви проблеми. Сега към края леко ми се подуват краката...  Peace

# 8
  • Мнения: 260
Две седмици след като забременях ми се гадеше по малко сутрин, но за седмица отмина. И то най-вече като спрях кафето.

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Когато бях в 6 г.с. започнах да повръщам като полудяла. Тогава разбрах, че съм бременна. Към 4-тия л.м. спрях с неразположенията.

# 10
  • Мнения: 1 264
Изобщо не съм имала такива "екстри".

# 11
  • Мнения: 431
Въобще не ми се е гадило, нито в началото, нито по време на бременността. Въобще не усетих никакъв дискомфорт, освен леко подпухнали крака съвсем към края.

Щастливо бременеене!   bouquet
smile3521 и при мен беше така .

Лека бременост ти пожелавам  venducia

# 12
  • Мнения: 2 122
от края на 4 до края на 5 месец

# 13
  • София
  • Мнения: 663
с първото дете от средата на 2м. ми се гадеше и продължи 3м., а с второто детенце - започна от 4м. и продължи докато не родих Hug

# 14
  • Мнения: 423
Първият месец от бременноста ми се гадеше доста и си повръщах качествено. Ставаше ми лошо сутрин особено и едвам ходех на работа и така продължи до към края на третия месец, след което се чувствах прекрасно!!!

Общи условия

Активация на акаунт