Добре, защо Скорпиона?

  • 9 215
  • 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Това ще да е тема, която дори за клюкарника е клюкарска, хаха...
Но пък тук явно има доста хора, които се интересуват от зодии, така че реших - какво пък?
Нищо не отбирам от астрология, но - поради "фаталния" факт, че съм скорпион по зодийно призвание - твърде често ми се случва, като се запознавам с нови хора, дори и такива, имащи претенции за интелигентност и т.п. приятни неща, поне половината от тях да ме поглеждат с някаква странна смесица от страх, учудване и недоверие, когато разберат зодията ми.
Не съм склонна да вярвам на астрологически обобщения, но и извън това...добре, защо са нарочили пустия Скорпион, по дяволите? Някой има и обяснение?  Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Знаех си Grinning.
Ми не знам защо обаче.

# 2
  • Мнения: 14 654
Ми не знам. Аз лично не харесвам везните.

# 3
  • Мнения: 677
Кукуляске, и аз те харесвам  Grinning

По темата: нали знаете, че има две зодии-скорпиони и охапаните от тях  Laughing

# 4
  • Мнения: X
Моят син е скорпион.И аз като тебе се чудя на реакциите на хората, като им кажа коя зодия е. newsm78Не вярвам на зодии.Нито пък,че характера на човека се определя от зодията. Naughty

# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Има го това, наистина.
Аз съм везни и мн. си харесвам зодията. По принцип мн. не се втелясвам в тия неща. Все пак не можеш да съдиш за човека насреща по зодията му. Но съм реагирала по подобен начин, когато някой ми каже, че е скорпион.

# 6
  • Мнения: 25 598
Ами да ти кажа - аз също съм от тези, които са предпазливи със Скорпионите, въпреки, че се разбирам чудесно с тях. Много пъти съм се чудила защо така, нали във всяка зодия има и прекрасни, и кофти хора.
За мен притеснителното в Скорпионите е, че са способни да ти забият нож в гърба без никаква видима причина. Не, че и други зодии не са способни на курвенски номера, но все си има някакви признаци за това, някаква причина, основателна или не. Докато при Скорпионите - както си се смеете най-приятелски, така и те цапардосат с някой гаден номер, да се чудиш просто откъде и защо...  Имам чувството, че и те не знаят. Thinking

# 7
  • Мнения: 27 524
Ох, как ме настъпи по болната зодия. Не понасям близнаци на първо място и скорпион на второ  Crazy

# 8
  • Мнения: 46 508
Подобна реакция съм виждала и за Рак, и за Скорпион, и за Лъв, и за Дева даже, както и за други от зодиите, не мисля, че са нарочени скорпионите, просто ти прави впечатление, защото си от тази зодия.

# 9
  • Мнения: 17 407
Де да знам( и аз- скорпион)... Хората около мен, в т.ч и нови познати не се "страхуват", харесват зодията. А това за ножа в гърба- не съм съгласна, не че щото съм скорпион. Мисля, че е по- характерно за представители на други зодии...

# 10
  • Мнения: 1 547
Ааааа, да не чувам! За Скорпиона или добро, или нищо! Покрай мен ври и кипи от въпросните твари, Скорпионска невеста, другарка и майка на двоен Скорпион съм  Laughing

Вярно е, че страхопочит цари към тях в зодиака, но според мен едни Риби са далеч по-страшни... Факт е обаче, че Скорпионът е единствения знак, който се дели на още три - сив, бял и черен. Последния е истински неприятен и може би оттам тръгват легендите. Черния Скорпион е човек, който съсредоточава в себе си предимно отрицателните черти на зодията - отмъстителност, деструктивна мисъл, манипулативност и т.н. Скорпионите разполагат с огромна вътрешна енергия, която, правилно насочена, ги прави магнетични, силни и лоялни хора, а в обратния случай - направо смъртоносни  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 17 407
То това за черните скорпиони малко като мит... Аз поне такива не познавам Simple Smile

# 12
  • Мнения: 293
аха. Сега разбрах защо не се разбираме с Блонди. Всъщност, като го каза, и аз имам едно наум за мъже-близнаци (без конкретен повод).

По темата - идея си нямам. Една от най-добрите ми приятелки е скорпион (може и други да имам, не им проверявам зодиите).

# 13
  • Мнения: 3 423
Внимавайте какво пишете, всичко помня.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 14 654
СВекърва ми и мъжът ми написаха песен за скорпиона, за съжаление не мога да ви я пусна

Общи условия

Активация на акаунт