Радостта от живота?

  • 475
  • 7
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Коя е тя за вас?
Кое ви радва, заради какво се събуждате с усмивка?
Знам, че много ще кажат, че това са децата, но всеки живее своя си живот все пак.............
Накратко :аз съм в депресия и нищо не ме радва.........дайте ми съвет и кураж!!!!

# 1
Иди си купи нещо за душата.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
И какво като всеки си живее своя живот? Факт е, че детето ми е най-голямата радост, че като си го гушна сутрин и не ми се става Mr. Green Че като ми каже "Мамеее, много те обичам Heart Eyes" и ми минава на секундата и нерви, и ядове, и всичко Laughing Няма по-голяма анти-стрес терапия от детски ръчички обвити около врата ти.
А ти за депресията...не се отчайвай! Ще мине! Вземи си витамини, спортувай ако имаш време и ти харесва...Абе и нищо да не правиш, ще си мине, споко  bouquet
Ако ли пък имаш някаква конкретна причина да се чувстваш така, опитай да премахнеш причината Rolling Eyes

# 3
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
И какво като всеки си живее своя живот? Факт е, че детето ми е най-голямата радост, че като си го гушна сутрин и не ми се става Mr. Green Че като ми каже "Мамеее, много те обичам Heart Eyes" и ми минава на секундата и нерви, и ядове, и всичко Laughing Няма по-голяма анти-стрес терапия от детски ръчички обвити около врата ти.
А ти за депресията...не се отчайвай! Ще мине! Вземи си витамини, спортувай ако имаш време и ти харесва...Абе и нищо да не правиш, ще си мине, споко  bouquet
Ако ли пък имаш някаква конкретна причина да се чувстваш така, опитай да премахнеш причината Rolling Eyes

 Hug Hug

# 4
  • Мнения: 2 386
Вземи си отпуск, ако е възможно..
Или изчакай почивните дни и иди в планината, на разходка.
И една вечер на дискотека с приятелки.
Ако останат парички: една - две парцалки и готина книга.

На бас, че ще ти мине   bouquet

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не предизвиквай съдбата си, с депресивното си състояние.

# 6
  • Мнения: 5 577
Радвам се когато се чувствам добре - било то задари нова прическа или някакво постижение.

# 7
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
не предизвиквай съдбата си, с депресивното си състояние.

какво искаш да кажеш?

Общи условия

Активация на акаунт