табуретка с колелца

  • 1 034
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте!

Обещах на една приятелка да и купя от София табуретка с колела,днес разгледах няколко магазина и сайта и направо се видях в ужас-до тук съм намерила само две опции:
1)за офис-с цени над 200 лв
2)за оборудване на клиники или козметични салони(естествено пак на доста високи цени)
Приятелката ми няма особени претенции как да изглежда табуретката относно размери и дамаска.Общо взето единствените и изисквания бяха да е с колелца и да не е скъпа.Допълни,че идеалният вариант би бил,ако краката на табуретката са сгъваеми,но не съм сигурна дали предлагат такива на пазара.
Някоя да има идея къде мога да намеря такова чудо Praynig?

ПП:Не съм сигурна дали пуснах темата в подходящия форум,той ми се видя най-удачен.Извинявам се,ако съм допуснала грешка в преценката си.

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 15:21 от nightwish

# 1
  • Мнения: 315
ако не намериш нова пробвай в някой оказион за стари вещи,ще видиш че има и доста нови и запазени  мебели в тях,разбира се ако тя няма нищо против

# 2
  • Мнения: 479
ето тук примерно има само колелца http://www.rosi.bg/
може да си купи и да си направи табуретката по поръ4ка

# 3
  • Мнения: 221
Другият вариант е да си купи табуретка с обикновени крачета, отделно да си купи колелца и  да смени крачетата с колелца. Колелца ще намери лесно и мисля, че не са скъпи, а пък и ще има по голяма свобода на избор на модел табуретка.

Общи условия

Активация на акаунт