лунички, ужас

  • 2 370
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
 Laughing
такааа - аз разгледах старите теми за лунички, но мисля че все още се колебая за решението

значи аз принципно имам лунички по лицето, но тях не искам да махам. проблемът е че от скоро започнаха да ми излизат по тялото нещо като лунички или малки бенки-петънца - не съм сигурна точно какво - от слънцето

и проблемът е че се увеличават на брой Twisted Evil въпреки 50тия фактор и криенето от слънце


някой да се е отървал завинаги от подобно нещо? не е кой знае какво, ама не ми е особено приятно

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не си сама.И аз съм като теб и забелязах, че започнаха да ми се появяват лунички и по тялото Laughing (между гърдите и корема) ooooh!
Преди ползвах фактор 50, разлика не видях.След това минах на 25 и после на 15.
Аз се чудя въобще дали има отърване от тях newsm78

# 2
  • Мнения: 4 151
Аз съм чувала,че когато плаче лозата, се събира водата и се маже върху луничките.Така те изчезвали. Thinking

# 3
  • Мнения: 5 622
Че кое му е ужас на луничките?Намирам ги за сладки  чаровни. Аз имам малко около носа. Харесвам си ги  Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
имам лунички по лицето и ръцете...тази година нещо ми стана и реших да започна война с тях...говорих с козметичката си и тя каза, че няма отърване от тях...може  да избледнеят, но пак се появяват понеже това е ТИПЪТ кожа... Peace

# 5
  • Мнения: 184
Че кое му е ужас на луничките?Намирам ги за сладки  чаровни. Аз имам малко около носа. Харесвам си ги  Wink
"ужас" е за привличане на вниманието Laughing

писах че имам на носа, но тях не искам да махам - проблемът е че вече имам и доста по тялото, а преди нямах Close

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз имам и 2 или 3 по устните (забравих да пиша).
 Laughing

# 7
  • Мнения: 1 952
Имам малко по носа, малко около устните..е не е болка за умиране, излизат ми от солариума и зимата изчезват, пролетта пак се появяват и така..не е нито ужас, нито болка за умиране.

# 8
  • Мнения: 1 282
И аз имам лунички-малко по лицето и много малко по горната част на ръката (над лакътя), но никога не са ми пречили. Мисля, че няма отърване от тях. Трябва да се примирим, че кожите са ни такива.

# 9
  • Мнения: X
И аз имам съвсем малко на носа и около носа, като Пипи Дългото 4орап4е  Laughing, през зимата избледняват, а през лятото потъмняват, но не ги намирам за грозни. Но след раждането цялото ми тяло е не в луни4ки, а в бенки  Thinking, малки са, но са нявсякъде , по ръцете, корема, краката. А ина4е по гърба имам огромни луни4ки, вседствие на зверско изгаряне на море. Бях заминала на у4илищен лагер и е нямало кой да ми обърне внимание и се изпекох яко  Twisted Evil, лежах и в болница.

anastang3l, имаме еднакъв брой мнения  Laughing

# 10
  • Мнения: 476
Привет на "луничавите" и от мен!
Аз съм им толкова свикнала на моите, че като си сложа ФДТ и малко ги скрия , чак се стряскам! Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 7 753
И аз имам съвсем малко на носа и около носа, като Пипи Дългото 4орап4е  Laughing, през зимата избледняват, а през лятото потъмняват, но не ги намирам за грозни.

И аз имам лунички на носа и моите така си избледняват зимата и се появяват лятото.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 336
И аз съм от тези с луничките. Последните години взеха и на раменете да ми излизат. Недолюбвам ги, ама това е положението.
На моя син пък скоро започнаха да му излизат на лицето - той обаче не дава да го мажа, за да изчезнат. Искал си ги! Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 080
И аз съм с лунички,засега само по носа и рамената. Неизбежно е при хора със светла кожа особено с това ужасно слънце. До преди 2-3 години имах само по лицето, докато не изгорях жестоко по рамената при една разходка с бебе на силен вятър и още по-силно слънце. От тогава ми се появиха и там лунички. Всяка година стават все повече. Според мен единствения начин е да си крием максималко кожата от силното слънце. Иначе едва ли има оправия....

# 14
  • Мнения: 100
и аз, и аз имам Embarassed навсякъде:) само че тия на лицето са ок, свикнала съм си с тях, дори ми харесват:) Обаче от 2 години насам като взеха едни грозотии да ми излизат и по ръцете- от раменете, та чак до пръстите:(, на краката, на коленете - също:) ужас голям, имам чувството че като съм на слънце изобщо не хващам тен, а само лунички, вместо да потъмнея и да се слеят с тена, става точно обратното- още повече изпъкват:(

Общи условия

Активация на акаунт