Хронична уртикария- алерголог

  • 1 045
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 798
От 10 години ме мъчат уртикарии-появяват се безпричинно, големината на  петната е с различна форма,но сърбенето е неописуемо.
На лицето спорадично ги търпях-изненадваха ме предимно сутрин, ставах с усещането за подутина и сърбене.Пред огледалото е подутото ми лице с множество  обриви....Избледняват за часове, до вечерта няма и помен. А по тялото не са спирали да си излизат.
Ходила съм  при куп лекари.За 10 години съм пила по схеми какво ли не, още-Телфаст, Кларитин....Ефект-няма.
МОля ви, ако знаете последователен алерголог, който ще погледне сериозно на заболяването ми-пишете/ може и на лс/ , но имайки предвид спецификата и упоритостта на уртикариите може да се споменават имена на алерголози и в темата ми.
За мен е от изключителна важност да ги подтисна тези обриви-те влияят на нормалния ми живот!

# 1
Здравей,
направо ми призлява като чета, че вече 10г. не намираш изход.При мен проблема е от началото на това лято, само че от време на време ми се подуваха устните. Впоследствие се стига и до Едем на Квинке, а сега ако за ден не си взема лекарството и устните ми се подуват.Минах през доста лекарски кабинети, изпих доста лекарства, изследвания, тестове...., време...средства и никакав напредак. Истина е, че влияе на нормалния ни живот Sad..
За жалост попадам на доста хора/в нета/, които все още не са намерили причина за уртикарията си или поне да са се отарвали от нея..
Дано да намерим спасение.Пожелавам ти го, пожелавам си го и на себе си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт