Имам нужда от съвет за отеклите си пръсти на ръцете..

  • 2 347
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
Мили мами в деветия месец съм и не мога да си сваля един пръстен от ръката SadПробвах тази сутрин с веро,със сапун,е не ще и не ще.. SadИ не само това, ами имам чуството,че сега ми се наду още повече.Доскоро нямах проблем и за това не съм правила опит да си свалям пръстените,но сега от няколко дни на сам пръстите започнаха да ми отичат и реших да сваля всичко.Успях без един пръстен..Моля ви дайте идея как да го махна,защото много се притесних и не мога да спра да мисля сега за това..притеснявам се да не ми се надуе още повече и да трябва да ми го режат пръстена.. Sad

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 09:10 от zlatina_ZZ

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Пробвай да си потопиш за известно време ръката в много студена вода и тогава да намажеш с крем, веро, сапун. Не съм сигурна, че нещо ще се получи, но от студеното би следвало отоците леко да спаднат.

# 2
  • Мнения: 475
Не се притеснявай,ако не ти стиска много го остави (пръстена).Пръстите ти са се надули,вероятно защото задържаш течности,пък и жегите също допринасят за отоците.Като родиш всичко ще спадне.Успех и леко раждане  bouquet

# 3
  • Мнения: 576
Аз имах същия проблем. Пробвай със масаж на ръцете с мазен крем. Ръцете спраха да ми отичат едва преди около 2 месеца!

# 4
  • Мнения: 779
А момичета ,ще ми се скарат ли в родилния дом ако отида с пръстен? EmbarassedМоже да не успеем да го измъкнем,а не искам да го режа..За щастие не ми стиска,просто няма махане ...наистина няма..по дяволите.. Cry

# 5
  • Мнения: 131
Ако по държиш ръката си вдигната може би ще спадне отока . Понеже кръвта ще се стече. Поне така мисля.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 252
Миличка, хич не се и притеснявай - няма да си нито първата, нито последната с надути пръсти. Моите се надуха за една вечер още в 6-я месец и не можах да си сваля нито един от пръстените до края на бремеността. Лекарката ми каза, че не пречат на никого. Така си и родих с пръстените. В болниците може да искат да си без бижута, за да не ти ги откраднат, но от надутите ти пръсти едва ли някой друг би успял да ти свали пръстена след като ти не можеш Simple Smile

Леко раждане и незабравимо прекрасни мигове с бебето ти желая!

# 7
  • Мнения: 779
Миличка, хич не се и притеснявай - няма да си нито първата, нито последната с надути пръсти. Моите се надуха за една вечер още в 6-я месец и не можах да си сваля нито един от пръстените до края на бремеността. Лекарката ми каза, че не пречат на никого. Така си и родих с пръстените. В болниците може да искат да си без бижута, за да не ти ги откраднат, но от надутите ти пръсти едва ли някой друг би успял да ти свали пръстена след като ти не можеш Simple Smile

Леко раждане и незабравимо прекрасни мигове с бебето ти желая!
благодаря ти Рачее Innocent

# 8
  • София
  • Мнения: 1 735
Сложи си ръката в купичка с лед.Ако обаче пръста започне да посинява/аз изкарах на морето една такава кошмарна нощ/ по-добре да  срежат пръстена..На мен ми срязаха халката,но се почувствах безкрайно облекчена.Пръстенът се оправя без проблем.Успех във всичко!

# 9
  • Мнения: 779
ИНка с какво ти го срязаха? newsm78Болеше ли те докато го махаха?ако знеш колко си го харесвам ,това ми е годежния пръстен.. PraynigМОя любим отцъства ,но ще си доиде в вторник и е убеден,че щял да се пребори с пръстена..

# 10
  • София
  • Мнения: 1 735
Отидохме на златар и той като ми видя посинелия пръст се хвана за главата.С някакъв негов инструмент постепено изпили колкото чертичка халката и после леко я разшири колкото да си извадя пръста.Мен не ме болеше-беше безкрайно облекчение.Напиши после как е приключила твоята мъка.Успех!

# 11
  • Мнения: 779
ох, побърквам се !Сега съм решила днес да изчакам малко да поспадне и утре вдруги ден ще се мъча пак да го извадя..
 Thinking

# 12
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Преди да режеш, пробвай с лед или студена вода, а също и да си държиш ръката вдигната. След това намажи с крем и е твърде вероятно пръстенът да излезе.

# 13
  • Мнения: 779
Момичета УСПЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm44 newsm44 newsm44
не мога да повярвам,че изкарах пущината от пръста си..Представяте ли си??Не мога да повярвам.....У С П Я Х !
 newsm44
Използвах балсам за коса,.....мале,умирам от щастие!!! newsm47
Благодаря на всички за подкрепата.... newsm51

Общи условия

Активация на акаунт