Младост 2 - Яслата в ОДЗ № 14 " Карлсон"

  • 596
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Ще бъда безкрайно благодарна на всички мами, които споделят тук мнението си за яслата или детската градина в ОДЗ № 14 " Карлсон" в Младост 2. Лек и усмихнат ден на всички!!! Simple Smile

# 1
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Ако си записала там бебчето - чудесно! Чувала съм от познати, че и яслата, и детската са много добри и като условия, и като възпитание. Ако не живееш в Младост 2 обаче по-добре не се разкарвай да подаваш молба. Директорката е супер печена, но от собствен опит и от опита на съседи знам, че не приема деца, които не са регистрирани да живеят в Младост 2. Ние живеем в Младост 4 и не ни прие. Казва, че трябва да си подадем документи по район. Та, Това е нейната политика.

# 2
  • Мнения: 45
Ако си записала там бебчето - чудесно! Чувала съм от познати, че и яслата, и детската са много добри и като условия, и като възпитание. Ако не живееш в Младост 2 обаче по-добре не се разкарвай да подаваш молба. Директорката е супер печена, но от собствен опит и от опита на съседи знам, че не приема деца, които не са регистрирани да живеят в Младост 2. Ние живеем в Младост 4 и не ни прие. Казва, че трябва да си подадем документи по район. Та, Това е нейната политика.

 Благодаря ти за споделеното мнение !!! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 217
Ако не живееш в Младост 2 обаче по-добре не се разкарвай да подаваш молба. Директорката е супер печена, но от собствен опит и от опита на съседи знам, че не приема деца, които не са регистрирани да живеят в Младост 2. Ние живеем в Младост 4 и не ни прие. Казва, че трябва да си подадем документи по район. Та, Това е нейната политика.

Ние пък живеем в Младост 3 и ни прие без проблем, 1а група сме и със сигурност има още деца от Младост 3 в нашата група. Така че, струва си да опиташ. Аз лично съм много доволна от градината, за яслата нямам преки наблюдения, но правиха ремонт и сложиха хубава дограма, а и чувам само положителни отзиви и от там. Подай си молбата, пък дано да имате късмет. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт