Възглавничка- от колко месеца?

  • 1 410
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Още на съм сложила на маята бебка възглавничка.Кога да почна да и слагам? Благодаря

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Още не съм му сложила.Мисля след 2-рата му година да взема някоя съвсем ниска възглавница Peace

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз също се интересувам от кога да му сложа възглавничка. newsm78

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз я сложих около годинката,но все още не се ползва по предназначение.Чела съм че може да се сложи когато обиколката на главата стане по-голяма от тази на гърдите.

# 4
  • Мнения: 8 917
Гери все още не признава възглавницата Simple Smile

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Слагала съм му възглавничка,но сутрин я намирах в някой ъгъл извадена от калъфката. Joy
Махнах я.Така му е по-добре.....поне не му пречи.

# 6
  • София
  • Мнения: 978
Откакто се е родил сина ми спи с възлавница, не съм се притеснявала от задушаване или нещо друго

# 7
  • Мнения: 2 950
Още не съм сложила!  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 345
На три месеца му сложих сгъната пелена от най-тънките. Към годинка някъде взех от най-ниските и още спи на нея

# 9
  • Мнения: 76
След като навърши 6 месеца му сложих от възглавничките на Чико против задушаване.

# 10
  • Мнения: 2 891
И на мен ми е чудно, дали да я слагам. Има една, но тя е с толкова фин гъши пух, че все едно я няма. Пък и със Сашовите алергии... Не знам, ще му мисля друг път.

# 11
  • Мнения: 2 677
Не съм слагала възглавница.

# 12
  • Мнения: 214
От както се е родил спи на възглавничка, дори заспива с нея като я гушка.

# 13
  • Мнения: 8 505
Около годинката и сложих възглавница.Тогава започна да си смотава одеалото на топка и да го подпъхва под главата си.

# 14
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Възглавничка - най-рано от годинка. Даже е добре да се изчака детето да стане на 2 години. Иначе бебетата спят на сгънати пелени, за да не е съвсем на равно главата им. Но не и на възглавница! Опасно е, може да доведе до задушаване по време на сън!

Общи условия

Активация на акаунт