Има ли раждали при д-р Гунев МД?

  • 1 324
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Моля за мнения .

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
една приятелак ражда при него преди 3 г.много е доволна.предизвикал и е раждане,за 40 минути е родила.дала му е 100 лв,които не е искал да приеме.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
беше ми лекуващ на стаята в следродилна клиника... Преди доста лета, обаче!
Супер безочлив и с никаква човещинка в него  Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 3 392
Цялата ми бременност следи и раждането.
Изключителен професионалист, имах му пълно доверие и го оправда.
Всичките ми приятелки раждаха при него и определено мога да го препоръчам и да те уверя, че си в добри ръце  Peace
Шани, мила, той е малко мълчалив и неразговорлив, предполагам, че в състоянието на родилка си била доста чувствителна и затова ти се е сторил малко ... темерут. Но все пак е лекар, а не твоя приятелка, с която си излязла на кафе и клюки.
Но "безочлив" и с "всякаква липса на човещина" е много пресилено.
За парите е много зле- не иска да взема и аз му купих часовник в знак на благодарност.

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мои колежки раждаха при него.
Доволни са.
Привърженик на нормалното раждане.
Но гледай, около терминът ти да не замине за Германия!

# 5
  • Мнения: 2 663
Цялата ми бременност следи и раждането.
Изключителен професионалист, имах му пълно доверие и го оправда.
Всичките ми приятелки раждаха при него и определено мога да го препоръчам и да те уверя, че си в добри ръце  Peace
Шани, мила, той е малко мълчалив и неразговорлив, предполагам, че в състоянието на родилка си била доста чувствителна и затова ти се е сторил малко ... темерут. Но все пак е лекар, а не твоя приятелка, с която си излязла на кафе и клюки.
Но "безочлив" и с "всякаква липса на човещина" е много пресилено.
За парите е много зле- не иска да взема

Едно към едно!
Ако не беше той (това съм го писала много пъти) щях да съм цялата в шевове, защото другата лекарка на раждането ми искаше да ми прави епизотомия,оказа се че няма нужда и всичко мина много бързо и безболезнено.
Имам му абсолютно доверие, ако ми каже да раждам на луната-отивам!Той следи и тази ми бременност и живот и здраве ще раждам при него.
100% професионалист
При всяко пътуване предупреждава пациентките си и се съобразява

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Но "безочлив" и с "всякаква липса на човещина" е много пресилено.

Минава визитация... всички сме първескини и сме притеснени и сковани от болка, при натиска, проверяваш как се свива матката... Ок, свършва визитацията. След около 1-2ч. аз решавам да го потърся (лекуващ на стаята ми е все пак, следи ме) и да му се оплача от адско главоболие, което така и не изчезна до 7-мия ден на секциото. А той нещастникът, само вдигна поглед и ми направи знак да се махам от кабинета му... Минала е визитацията вече... да съм казала била тогава  Shocked #2gunfire #Cussing out

Как би описала подобно поведение?  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Следи ми бременността и раждах при него, но съм със смесени чувства.
Хем вдъхва доверие и е добър лекар, хем не обърна внимание на лошите резултати от урината ми в края на бременността и бактериалната инфекция на пикочните пътища, което пък доведе до проблеми с Калина, като се роди.
За парите съм склонна да се съглася - не е толкова комерсиален като останалите  Peace
За отношението - към мен беше много внимателен, макар че на моменти се държа доста странно и дръпнато, но явно е до характер. Вярно, че си е малко чешит и темерут, но в него има нещо, което те кара да се чувстваш в сигурни ръце.
И наистина е привърженик на нормалното раждане.

# 8
  • Мнения: 2 401
Не съм го виждала дори, но момичето което лежеше до мен много се оплакваше, не можеше да си прости, че е избрала него.

# 9
Преди 5 дни родих дъщеря си при д-р Гунев, той следеше и бременноста ми. Страшно съм доволна от него и ако не беше той да ускори раждането не знам дали щях да издържа. Съгласна съм  изказването че той все пак е лекар, а не близка приятелка с която да си бъбриш-казва ти колкото и каквото трябва да знаеш. Познавам и много други майки и бременни които са на моето мнение.

# 10
  • Мнения: 20
Противоречиви мнения?

# 11
  • Мнения: 7 110
Негативно отношение и от мен. Вече съм писала защо. Не можах да достигна до професионалните му качества. Остави ги за следващата смяна.  Tired
Огън, пожелавам ти лек остатък от бременността и късмет при раждането.   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 243
Аз съм много доволна от него. Наистина е малко мълчалив, но пък е лекар, а не моя приятелка, с която да си бъбря на кафе.
При проблемната ми бременност той беше човека, благодарение на който днес имам едно прекрасно бебе.

# 13
  • Мнения: 209
Преди 3 месеца постъпих за секцио по спешност.Д-р Гунев беше дежурен.Не съм платила и 1 ст.Не съм имала уговорки с него и каквото и да е било обвързване.Това,което мога да кажа за него е,че останах с доста добро мнение за него.Професионалист и с доста добро човешко отношение(поне към мен и жените с които бях в една стая,за другите не знам).Понеже не съм от залежаващите се,то освен по време на визитация още и където и да ме срещнеше(в кафето,по коридорите)винаги първите му дими бяха-Добре ли си?Как си?Той беше и човекът,който по време на секциото още ми каза за износена лигавица на матката.
Определено съм доволна както от него,неговата работа,така и от целят обслужващ персонал в Майчин дом  bouquet

# 14
  • Мнения: 24
Аз също раждах при него преди 2 години
Имахме уговорка, която той не успя да спази по стечение на обстоятелствата и въпреки, че не беше до мен от самото начало съм доволна от отношението и помоща!
Мълчалив и прекалено предпазлив по отношение на възможните проблеми, които могат да възникнат по време на бремеността.
Според мен е точен! Може да се разчита на него. Каквото може - ще направи, а той може. Не е нужно да си от приказливите и сълзливите, за да се харесаш на околните. Казва това, което е нужно да знаеш, за да бъде всичко наред!
Чувствах се в сигурни ръце, защото ми вдъхна доверие и това ми беше достатъчно.
Аз не пиша редовно във форума, но от това, което чета установявам, че няма доктор, за който да има само негативни или само позитивни мнения ...
Явно зависи какво се очаква от доктора. Съгласете се, че все пак всеки е някаква индивидуалност и е нормално да не се получи сработване във всеки един случай. Да не говорим за това, колко различни са обстоятелствата около всяко едно раждане.

Общи условия

Активация на акаунт