Спане в шезлонг

  • 6 880
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Моето бебе е на 20 дни и много обича да спи в шезлонга има или някаква опасност и дали има максимално време за което да прекара в шезлонга.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 627
И аз се интересувам от темата, тъй като я разхождам основно с коша за кола, който прилича на шезлонг, от самото раждане почти. А сме навън по 3-4 часа, не знам дали може да даде отражение Confused. Дори вкъщи понякога заспива в него, повече й харесва от леглото за през деня - явно се чувстват по защитени в по-тясно пространство.

# 2
  • Мнения: 545
....явно се чувстват по защитени в по-тясно пространство.
Да, може би им напомня за утробата...
Щом си спи добре в шезлонга поне на този етап няма от какво да се притесняваш - не може още да се обръща, така, че няма как да падне от него или да се преобърне заедно с него.

# 3
  • Мнения: 1 170
Ние честичко си поспивахме в шезлонг (не кошница за кола!), пък засега (чук-чук на дърво) нищо ни няма Mr. Green . На Боби си му беше удобно и комфортно, на мама пък й беше лесно с поклащането като мрънка Wink

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на тая възраст, моята дъщеря изкарваше по цял ден в шезлонга  Peace

# 5
Здравейте мами,
Не съм много компетентна по въпроса, но тук докторите препоръчват бебетата да не прекарват повече от 2 часа в car seat (те са си със формата на шезлонг)

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
От 10 дневно бебе дъщеря ми спеше в кошницата на терасата.

Наистина положението на телцето й малко ме смущаваше, защото наподобяваше кравайче, но в същност това е и ембрионалната поза.

Няма страшно!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 359
Не я държах много- към два часа. Ако заспи- местех я в леглото.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Дъщеря ми спеше само и единствено в шезлонга PeaceПървият и стана малък към 6 месец и  купих по-голям,който става до 36 месечна възраст.Не мисля,че има проблем да седи или спи в шезлонга!Мое мнение!

# 9
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Зададах същия въпрос на ортопед. Няма проблем щом на бебето му е добре. А и няма бебе, което да си мълчи щом му е некомфортно. По отношение на гръбнака - техния наистина е извит, няма смисъл да сравняваме с гръбнака на голям човек и от там да правим изводи, че в леглото ще му е по-удобно.

# 10
  • Мнения: 1 877
Дарин от двумесечен спи в шезлонга през деня - и за мен по-лесно ,и за него по-добре!

# 11
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И моят син първите 2 месеца някъде спеше понякога в шезлонга. После започна мног да се върти и го слагах да спи само в легълцето му. Peace

# 12
  • Мнения: 630
Моята бебка много обичаше да седи в кошницата за кола и аз питах педиатърката ни дали ще възникне някакъв проблем от това, че много често заспиваше там, тя каза че няма проблем и щом й харесва, да си я оставяме спокойно там.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 718
И ние ползвахме коша за кола за спане вкъщи.

# 14
  • Мнения: 2 677
По цял ден спеше от новороден в шезлонга.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт