Петиция против Здравната каса!!!!!

  • 3 745
  • 69
  •   1
Отговори
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета,

Доста мислех, дали да пускам нова тема, защото във връзка със Здравното осигуряване, вече има две, но за да съм сигурна, че ще я видят всички заинтересовани, реших да я сложа отделно! Моля модераторите, ако я смятат за излишна, да я изтрият или да напишат информацията в по-подходяща тема!

Петицията е на вестник"Парижки вести", но може да бъде подписана от българите живеещи и в други страни, вкючително БГ!!!
Можете да я намерите ТУК

# 1
  • Мнения: 3 394
Аз се подписах!

# 2
  • Мнения: 7 803
а дано ама не ми се вярва Sad

# 3
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Цитат на: jumper
а дано ама не ми се вярва Sad


Надявам се, да не си права, защото петицията е пусната едва днес и само за половин час, откакто съм я подписала, са я подписали слад мен поне 15 души! Затова е добре да се пусне в колкото може повече сайтове и форуми!:)

# 4
  • Мнения: 7 803
аz ли4но я праих на вси4ки поzнати които са в 4ужбина

# 5
Не знам дали ще помогне, но е единственото което мога да направя в момента, така Че се подписах и благодаря на Наталина Че пусна линка.

Може би наистина е добра идеята всеки да разпрати тази декларация до приятели и познати, не само в Чужбина, но и в БГ.

# 6
  • Мнения: 4 399
Az ви гостувах...

# 7
  • Мнения: 3 394
Цитат на: jumper
а дано ама не ми се вярва Sad


В такива случаи няма място за песимизъм , а за действия. Горе главата и всичко ще се оправи!

# 8
  • Мнения: 7 803
Цитат на: Adriana
Цитат на: jumper
а дано ама не ми се вярва Sad


В такива случаи няма място за песимизъм , а за действия. Горе главата и всичко ще се оправи!

като zнам как стоят неЩата в бг ми е трудно но това не ми пречи да подкрепям кауzата

# 9
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Подписах, дори си позволих да я пусна в един канадски форум, предполагам, че от там ще има доста желаещи да я подпишат също.

# 10
Ударих рамо. Гледам бая народ вече я подписал, което не е лошо.Само не знам дали ще има полза.(дали въобще някой ще я прочете) Thinking

# 11
  • Мнения: 4 244
И аз се подписах . Няма да им давам пари за нещо дето ни съм видяла ни съм помирисала че и лихви да ми искат.
А иначе сме правова държава с претенции за приемане в ЕС

# 12
  • Мнения: 704
Аз, също подписах - живея в България и абсурда се стоварва право върху главата и джоба ми.
Предложение - защо не пуснете темата и във форума "Майки" или в "Клюкарника"?

# 13
  • Мнения: 2 452
Добре де, и аз се подписах, обаче името ми не фигурира. Отново ли да се подписвам или какво?!

# 14
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Laura
Добре де, и аз се подписах, обаче името ми не фигурира. Отново ли да се подписвам или какво?!

Сигурно, актуалиzацията е бавна. Моето също не се вижда

Общи условия

Активация на акаунт