Ремонт на Buzz

  • 502
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 280
Може би въпроса ми е към Неделчев-Неделче, но ще се радвам и някой друг ако се включи.
(имаше една тема с недоволни от ремонт за някакъв нит ставаше дума, но да си питам и аз)

Та въпросите ми са следните:
1. Възможна ли е смяна на "гумите" върху дръжката и на бодра на количката? ... моите с вече наядени, и това ме дразни малко.
2. Количката вече е извън гаранционна и меинтересува също приблизителна цена на двете неща (т.е. ако са само гумите или целите части)?
3. За колко време ще стане ремонта(трябва ли да се изписва от чужбина или има в налиност)?

# 1
  • София
  • Мнения: 847
а защо не се обадиш директно в сервиза на ул. "Силиврия"? Тел. номер го пише на гаранцията. Там всичко ще ти обяснят. Скоро спуках гума и им се обаждах - много са отзивчиви.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 280
а защо не се обадиш директно в сервиза на ул. "Силиврия"? Тел. номер го пише на гаранцията. Там всичко ще ти обяснят. Скоро спуках гума и им се обаждах - много са отзивчиви.

958 2629 ли е телефона?

ДА това е. Благодаря  bouquet все пак улицата ме ориентира Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 11:36 от Desem

# 3
  • Мнения: 359
Вчера ходих до тях, заради чадърчето ми...много са любезни и мили.

ако питаш за борда на летния кош - това е част, която се сменя, цената й е 30 лв.

# 4
  • Мнения: 70
Може би въпроса ми е към Неделчев-Неделче, но ще се радвам и някой друг ако се включи.
(имаше една тема с недоволни от ремонт за някакъв нит ставаше дума, но да си питам и аз)

Та въпросите ми са следните:
1. Възможна ли е смяна на "гумите" върху дръжката и на бодра на количката? ... моите с вече наядени, и това ме дразни малко.
2. Количката вече е извън гаранционна и меинтересува също приблизителна цена на двете неща (т.е. ако са само гумите или целите части)?
3. За колко време ще стане ремонта(трябва ли да се изписва от чужбина или има в налиност)?
Здравейте! Обадете през първия работен ден на тел. 958 2662 или 958 2629. Колегата отговарящ за сервиза на QUINNY и MAXI COSI се казва Марио Велинов.
Той ще Ви информира за цената на частите. Ремонта ще се извърши в рамките
на един работен ден.


Общи условия

Активация на акаунт