Към варненки

  • 1 922
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета,препоръчайте ми някоя козметичка във Варна,която да прави хубаво пълен триъгълник,че моята все остава по някакви косъмчета тук там  #Cussing out
  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мога да ти дам телефона на моята козметичка...аз не си правя триъгълника с кола маска, но пък съм доволна от работата й...тя ми е препоръчана от една мацка от форума Peace

# 2
  • Мнения: 1 540
Много съм доволна от козметичката в Сънвижън - едно малко козметично студио зад Икономическия университет  Peace

# 3
  • Мнения: 410
 Препоръчвам Тамара в See side

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
И аз се включвам в темата, че ще си бъда цяло лято във Варна и ми трябва  добър козметик, който да маха целия триъгълник (не всеки го прави)  Peace

# 5
  • Мнения: 423
Студио "Прима"
На Ген.Колев, малко след църквата Св.Петка, пососка центъра(не знам номера:)

# 6
  • Мнения: 2 039
Студио "Прима"
На Ген.Колев, малко след църквата Св.Петка, пососка центъра(не знам номера:)
Там е моята масажистка,ходила съм много пъти,но не знам как работят козметичките.Обаче съм чувала добри неща и май там съм най-склонна да опитам  Peace Ти от твой опит ли ми казваш?   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 039
Много съм доволна от козметичката в Сънвижън - едно малко козметично студио зад Икономическия университет  Peace
Ти там цял триъгълник ли си правиш?И каква е цената?   bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 246
Аз ходя при една мадама Валя от козметично студио АСЯ, нищо не оставя като косми имам предвид много е внимателна и старателна. Старата козметичка все ми оставяше по някой и друг космалак затова я смених с тази. Мои колежки също ходят при нея и всички сме мн доволни. Ако някой иска тел да ми пише на лични

# 9
  • Мнения: 2 039
Аз ходя при една мадама Валя от козметично студио АСЯ, нищо не оставя като косми имам предвид много е внимателна и старателна. Старата козметичка все ми оставяше по някой и друг космалак затова я смених с тази. Мои колежки също ходят при нея и всички сме мн доволни. Ако някой иска тел да ми пише на лични
Да,моля те,мила  Hug  bouquet

# 10
  • Мнения: 423
Студио "Прима"
На Ген.Колев, малко след църквата Св.Петка, пососка центъра(не знам номера:)
Там е моята масажистка,ходила съм много пъти,но не знам как работят козметичките.Обаче съм чувала добри неща и май там съм най-склонна да опитам  Peace Ти от твой опит ли ми казваш?   bouquet
Да.

# 11
  • Мнения: 13 512
Марияна- целия триъгълник само с 3-4  намазвания, много бързо- с най-добрата според мен кола-лимон,захар и вода.Тя 20 години прави това по този начин, аз ходя при нея от около 10.
0899455737
Намира се на Ген.Столипин .- до "Класика-а" на Червения площад.

# 12
Здравейте, някой може ли да препоръча добра педикюристка във Варна?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 157
Студио "Прима"
На Ген.Колев, малко след църквата Св.Петка, пососка центъра(не знам номера:)

 Имаш ли тел.??

# 14
  • Мнения: 1 540
Много съм доволна от козметичката в Сънвижън - едно малко козметично студио зад Икономическия университет  Peace
Ти там цял триъгълник ли си правиш?И каква е цената?   bouquet

Да. 8 лв е  Wink

Общи условия

Активация на акаунт