СПЕШНО моля за помощ - анти д гамаглобулин

  • 850
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
Приятелка е родила и се нуждае СПЕШНО от анти д гамаглобулин. Много моля, който има информация къде мога да я закупя, да ми пише. Обаждахме се вече по аптеки, вносители и АГ болници и няма никъде. Много благодаря  Hug

Намери се   bouquet

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 17:20 от Ruxi

# 1
  • Мнения: 277
Имаше миналата седмица една майка, която продаваше Анти Д Гамаглобулин. Пишеше, че не са го ползвали и е в срок. Но трябва да се разровиш в "Кърмене и захранване", аз сега нямам време да търся.
 Е малко закъснях с отговора Simple Smile

# 2
  • Мнения: 242
Много ти благодаря, Д3с   bouquet! С дружни усилия намерихме. Бебето малко избързало и ги свари неподготвени. А какво да направи в такава ситуация жена без достъп до интернет и добри контакти в голям град Close.  Ваксината просто не се внася в момента  #Crazy (където проверихме)

# 3
  • Мнения: 3 116
Видях темата вчера, но не знаех откъде може да се намери и затова не писах Sad

Рукси, браво че сте намерили   bouquet

Не мога обаче да не изкажа възмущението си, от това че този медикамент липсва на пазара, за мен това е престъпление  #Cussing out

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Добре е че сте намерили.
Казаха ли до кога няма да има внос, че май ще почна да се паникьосвам, все си казвам че има време до есента.

# 5
  • Мнения: 242
Много е безотговорно такива медикаменти да не се внасят или произвеждат за дълъг период от време  Close
Таня, от Байер казаха, че доставката им е на път. Няма проблем, ще помагаме   bouquet Леко бременеене  Hug

Общи условия

Активация на акаунт