ПАНИЧИЩЕ?

  • 24 032
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
В кой хотел сте били на Паничище и кой ще ми препоръчате?

# 1
  • Мнения: 128
преди две години ходихме в х.Горна Земя. той не е в самото Паничище , а след него .. много уютно местенце.. но все пак зависи какво търсиш и дали ще ходиш с деца ..... от там много лесно може да се качите на седемте рилски езера- СТРАХОТНО Е!

# 2
  • Мнения: 41
Ще ходим с дете на 6 г. и ми се иска да направим усилие да отидем до езерата и до Скакавица.

# 3
  • Мнения: 141
в хижата на БДЖ , беше невероятно , но бяхме и голяма компания  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
Ето тук
Страхотно е  newsm10

# 5
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
В хотел Енергоремонт. Има басейн, сауна, фитнес. Условията са много добри.

# 6
  • Мнения: 8 769
Повдигам темата, защото не съм ходила в Паничище от 1998 г. Явно доста неща са се променили, и май има нови хотелчета.
Освен препоръчаните от jasmina76 и Дудинка, както и хижата на БДЖ, има ли някой информация за още нещо хубаво там?
Ще бъдем с двете деца.
За Енергоремонт искам да попитам каква е храната на закуска (блок маса или си поръчваш) и долу-горе какви са цените на храната в ресторанта?
Има ли заведения наоколо, защото когато бяхме там имаше само 1-2 кръчмета и храната и пиенето бяха много по-евтини, отколкото на други места.
За хижата на БДЖ също ме интересува какви са условията, както и за х-л Горна Земя - означава ли, че не е подходящ за деца?
А координати и цени на горните две места?
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Доня Туфиня мога да кажа за Енергоремонт . Закуската влиза в цената на стаята и е на блок маса. За цените на храната в ресторанта не мога да споделя - мъжа ми се разплаща и аз не си правя труда да помня колко струва дадено нещо. 
Ние бяхме само за три дни и не сме яли по други места, в околностите има доста хотели и всеки съответно си има ресторант.

# 8
  • Мнения: 8 769
Доня Туфиня мога да кажа за Енергоремонт . Закуската влиза в цената на стаята и е на блок маса. За цените на храната в ресторанта не мога да споделя - мъжа ми се разплаща и аз не си правя труда да помня колко струва дадено нещо. 
Ние бяхме само за три дни и не сме яли по други места, в околностите има доста хотели и всеки съответно си има ресторант.

Благодаря ти. Ако може попитай съпруга си, ако си спомня-просто искам да си направя сметката къде ка и колко... Grinning

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Ние сме в Енергоремонт с малкия след 10 дни, така че ще имам прясно инфо Mr. Green А иначе видя ли пакетите? Според мен може лесно да си направиш калкулацията оттам.

# 10
  • Мнения: 8 769
Ние сме в Енергоремонт с малкия след 10 дни, така че ще имам прясно инфо Mr. Green А иначе видя ли пакетите? Според мен може лесно да си направиш калкулацията оттам.
Видях ги. Но не зная кое как ще изчислят, това ще го направя по телефона. За дете над 3г, за каква стая (двойна ли, тройна ли ще вземаме, не знам). Това обаче е нещо, което лесно ще разберем.
По-интересно ми е храната колко ще ни излезе, затова питам.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Ами те пакетите са със закуска и вечеря. Един обяд остава.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз също отдавна заглеждам това място Паничище.Всъщност с по-малко дете има ли какво да се прави там през деня?

# 13
  • София
  • Мнения: 6 522
а хотел с ОТКРИТ басейн има ли ? аз в нета не намерих такъв

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Аз също отдавна заглеждам това място Паничище.Всъщност с по-малко дете има ли какво да се прави там през деня?
Ами поляни, ливади и баири бол Mr. Green
а хотел с ОТКРИТ басейн има ли ? аз в нета не намерих такъв
Няма, доколкото знам. На 1500 м. надморска височина май е неизползваем Laughing
Давайте освен да спретнем нещо, гледам децата са на една възраст, та ще има забавления за деца Laughing

Общи условия

Активация на акаунт