до мамите с кърмачета над годинка-моля за съвет

  • 408
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
майчета,случвало ли се е вече по големите ви кърмачета да минат отново само на кърма
сина ми вече 4 дена нищо друго не яде,само суче-чудя се притеснително ли е newsm78
имам обяснения,като жега и избиващи кучешки зъби но все пак newsm78
мерси предварително  bouquet

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Ами..да, и моят големият от 4 дни е на фотосинтеза и кърма, какво ли не предлагам и отказва. И друг път се е случвало, та ще чакам да му мине

# 2
  • Мнения: 3 591
недей ме отчайва с тая фотосинтеза, щото моето още не е прояло/яде максимум 30-40мл  други храни/ и кара явно само на фотосинтеза  ooooh! Явно и на кърма оцеляват като са големи де...
Иначе ние сме "дребни" - 9400 е в момента - незнам дали е от "неядене" newsm78

# 3
  • Мнения: 3 423
 мерси за отговорите  bouquet
чух се и с педито и тя каза,че е нормално да не иска друго в тая жега и да го оставя спокойнно само на кърма

а за неяденето по принцип и моя не си пада по твърда храна ,но е едричък-12кг е

# 4
  • София
  • Мнения: 191
Не се притеснявай, случва се.
И моето 15-месечно кърмаче напоследък не яде много твърда храна, и си наваксва с кърма. Обяснявам си го с растящите зъби.
Дори се шегуваме, че може да заслабне, понеже е малко наднормен - 14, 300 кг.

# 5
  • Мнения: 3 205
Нормално е при жега и при зъби да мине пак само на кърма. Не се притеснявай, кърмата му доставя абсолютно всичко необходимо.

Деси, килограмите нямат връзка с твърдата храна и кърмата. Няма да ти пиша какво яде Иво, щото ще се отчая пак, че има глисти, но да знаеш, че тежи 9200. Вижда се колко е голям.

# 6
  • Мнения: 9 466
Споко Wink и при нас е така-наваксва особено с нощното кърмене /син ни е на 1г. и 5мес/. А като се активира зъбоникненето-едва вкарвам некоя друга лъжица... Sick
Остават ни един долен предкътник и двата долни кучешки ooooh!

# 7
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
При нас е така винаги преди да пробие зъб. В началото и аз се бях шашнала, но вече знам. А и горещините допълнително

# 8
  • на село
  • Мнения: 1 028
И ние сме така - не се притеснявай. От жегите е. Миналата година през големите жеги беше същата работа - хапне  няколко лъжици твърда храна и после цял ден кара само на кърма.
Също и от зъбите, а когато двете неща се съчетаят... Crazy

Вчера се наложи да я кърмя в един ресторант - добре че намерих закътано сепаре, че щях да им събера очите.

Общи условия

Активация на акаунт