вили Запад - Албена

  • 998
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Има ли някой лични впечатления от виличките? Моля споделете, днес трябва да направя резервация за чужденци с две малки деца, искам да останат наистина доволни, защото аз им препоръчах Албена.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 547
колко са им големи децата ? далеч са от плажа. за да е по-късо разстоянието трябва да слизат/качват по стълби, които са бая ( по моите представи).трябва с колаили с влакчето да се придвижват. иначе вътре е стандартен хотел (стая+двента с мека мебел или 2 стаи+дневна зависи от вилата) на зная дали имат климатик. за мен са по-добри вилите на х-л вита парк.  друг минус е , че няма басейн може би ползват на  някои хотел , но е хубаво да питат/питаш. и двата типа вили не работят на ол нклузив, което за мен също е минус, но за тях може би не е.  да се приготвят и за дебели цени в заведенията заради румънското нашествие  ooooh!.

# 2
  • Мнения: 2 401
Децата са на 3 и 6 г., за стълбите съм ги предупредила.  Аз бих им препоръчала хотел, обаче те искат бунгала. Щеше ми се да знам дали не е много мизерно вътре, понеже не са реновирани кой знае от кога.  Гледам една агенция (Бохемия) предлага ол инклузив за там.  Питат ме и за услугите, изобщо не знам какво да им кажа.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 547
аз съм надниквала не ми се видя мизерно пък и нали тая зима имало поголовно реновиране на 3 .зведните хотели. нека видят и къщичките на вита парк. какви услуги имаш предвид ?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 439
Доколкото знам са реновирани,  и то доста време след тези на Вита Парк, които навремето бяха най-луксозните вили в Албена. Във Вита Парк имаше климатик, питай за Вили Запад дали има. Със сигурност ползват басейн на някой от съседните хотели. В сайта на Албена би трябвало да има снимки. Аз последно , когато се подвизавах там бяха много мизерни, но със сигурност скоро ги реновираха.

Общи условия

Активация на акаунт