Мини пинчер

  • 8 053
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Здравейте!
От известно време сме решили да си вземем домашен любимец- куче. Спряхме се на порода мини пинчер. Бих искала да се свържа с хора от Варна или околностите, които предлагат малко кученце от тази порода. Много ще ви бъда благодарна, мили мами! А дъщеря ми ще е най-щастлива! Все пак основно заради нея го правим!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Поздравявам те за избора това са прекрасни кученца и верни приятели аз 16 години гледах моя Били но майката природа реши душичката му да отиде "от другата страна на дъгата".
Порадата е лесна за гледане няма нужда от много разходки, малък проблем е че костната им структура е доста крехка и трябва повечко да се пази да не пада от високо, да не скача, да не му седнете отгоре и т.н.
Успех и пусни снимчица като се вземете малката муцунка   bouquet

# 2
  • Мнения: 249
Успех и пусни снимчица като се вземете малката муцунка   bouquet
Дано намерим скоро това , което търсим. Разбира се че ще пусна снимка.
Хайде , никой ли не може да помогне?

# 3
  • Мнения: 393
разтърси се в google има много обяви и аз в момента си търся такова кученце, но аз се съсредоточавам в обявите за София и региона, но мисля че и за Варна има.Успех и дано скоро се похвалиш с нов член на семейството  Hug

# 4
  • Мнения: 455
Вчера си взехме мини пинчер на два месеца.Голям сладур   Hug
Vilikos,ако все още търсите мога да ти кажа от къде да си вземете,там остана сестричката му,има и други поотраснали.Аз веднага го снимах:

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
 Роди направо ме разплака...
много ти е хубаво кученцето, да ти е живо и здраво.

моето пинчерче почина преди няколко дни.  newsm45
много ми е тежко  Confused

# 6
  • Мнения: 455
Съжалявам за пинчерчето ти,нормално е да ти е тежко,та те са част от нашия живот.

# 7
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Съжалявам за пинчерчето ти,нормално е да ти е тежко,та те са част от нашия живот.

тези мъници успяват да ти превземат сърцето с лекота.
много са умни, нашето беше като член от семейството. Cry

# 8
  • BG
  • Мнения: 794
Ах, ако знаете как искам такова кученце. Ако може да ми кажете и цени??

# 9
  • Мнения: 854
Можете да попитате Анчето от форума на дог.
Тя е от Варна и доколкото знам, развъжда минипинчери. Най-малкото ще ви даде информация.

Само помнете едно: НЕ си купувайте кученца/котенца от зоомагазини!

# 10
  • Мнения: 455
Цитат
Само помнете едно: НЕ си купувайте кученца/котенца от зоомагазини!
Защо?  newsm78

# 11
  • Мнения: 854
Цитат
Само помнете едно: НЕ си купувайте кученца/котенца от зоомагазини!
Защо?  newsm78
Tъй като има много да се отговаря на този въпрос, ще си позволя да пусна линк към сайт, където това се коментира често ... за съжаление обикновено когато хората пострадат.
Линк

# 12
  • Мнения: 455
Наистина ужасна история   Shocked Това не трябва да е така,но по този начин няма да се спре!Ние не го взехме от зоомагазин,а от някакъв развъдник.Като прочетах статията и сега се чувствам особено,но мога да кажа,че кученцето Каспър може да бъде щастливо,че ще живее на топличко и ще има храна и обич.И също така дъщеря ми получи най-хубавия си подарък за рождения си ден!И да кажа,че първо звънях на частни лица по обяви за мини пинчър,цената която казваха не можех да си я позволя,след това звънях на зоомагазини и накрая стигнах до този развъдник,където ме устройваше.И затова нещата не могат да се оправят   Sad

# 13
  • Мнения: 854
Просто трябва хората да са по-информирани какво предсталвяват зоомагазините и какви животни се продават там, как се гледат и от къде идват.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт