Има ли желаещи?!? - 2 част

  • 27 202
  • 603
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 614
За да не ни заключат старата темичка пускам нова! Ето и линк към първата тема
Има ли желаещи?!?

# 1
  • Мнения: 518
Записвам се, за да следя темата Peace
За мен е много рано, но има прекрасни неща в сайта и с удоволствие ги разглеждам...Дано и в бъдеще има желаещи мами за поръчки PraynigСамо, че този немски много ме мъчи- не мога да разбирам кое с какви функции е и т.н Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 4 129
Само да уточня, че ще се поръчва от http://www.preissturz.at

И според мен е по-добре вместо да решаваме кой какво иска и накрая половината да са си променили мненията, направо да се реши кой ще събира парите и когато някой иска нещо - превежда парите и пише в темата за какво са тези пари - дава линк.?
Защото аз се отказах от ключовете и играчката за бутане. Ключове ще си поръчам от Англия, а за играчката за бутане сме още малки.
Но има много добри оферти за пясъчници.  Сега пък се притеснявам, че ако пристигне края на юни ще е късно за лятото И се чудя

# 3
  • Мнения: 366
  Правда браво за предвидливостта за новото темичка. Момичета, айде казвайте кой ще се наеме и да дустваме.... Само искам , за да се освободя от отговорност, че ще поръчвам с вас , за да ви правя компания , иначе това , което искам е нещо без което мога, а ако реша толкова го има в Марсел.... естествено по- скъпо, но го има. за разлика от миналия път когато исках нещо мноооого, а тук изобщо го нямаше...
 Така , че предлагам най- големия ентусиаст да си мръдне лявото ухо... хихи това е лаф на една позната

# 4
  • Мнения: 164
И аз да се запиша....харесах това
http://www.preissturz.at/spielwaren-Kat92/2_in_1_laufwagen_rutsc … lize-Art3093.html
Как стоят нещата с плащане,получаване ..кой ще се занимава ..или за сега събираме желаещи ?

# 5
  • в центъра
  • Мнения: 445
Нещо няма много ентусиазъм този път  tooth
На мен също ми се иска да поръчам нещо, но не ми остава много време напоследък да се ровя в нета. Харесала съм някои неща, ама като знам колко време ще се мотаеме да се съберем, пък после да ги чакаме един месец... направо ми се отщява... но ме бройте и мен  yes

# 6
  • София
  • Мнения: 227
По принцип аз бях готова да се заема с организацията, събирането на парите и правенето на поръчката, но понеже нищо не отбирам от немски се надявах поне един немскоговорящ да се ангажира също. Имах предложение от една съфорумка да помага с езика, но честно казано като се замислих ми се видя доста сложно да карам момичето да ми превежда всяко нещо, което не ми е ясно, а и как да контактувам със австрийците. newsm78 Трябваше да пиша на нея, тя да пише на тях, те да й отговарят и тя после да ми пише и изобщо голяма разправия ми се видя. Така, че пак казвам - съгласна съм с някоя мама, която разбира от немски и е лично ангажирана с поръчката да се разберем и да се организираме.

# 7
  • в центъра
  • Мнения: 445
За немския няма проблем - ще направя поръчката, за превода се надявам на помоща на Цвети да ни светне какво е нужно, но като знам от Цвети колко пъти ходи до митницата... нямам кола и не бих могла да се ангажирам с това. Така че трябва да създадем някаква стройна организация. Hug Освен това ще помоля Габи да сподели за каква отстъпка, която така и не успяхме да ползваме последния път, ставаше дума, поне сега да се възползваме Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 227
Ми в такъв случай аз мога да се ангажирам с ходенето до митницата. То и аз съм без кола, обаче мъжлето е насреща  Laughing. Дайте тогава да действаме, че докато се разберем кой какво иска и бебо вече няма да има нужда от това, което съм й харесала. Най-добре е да си дадем някакъв срок за събирането на поръчката, за да не се проточват повече нещата. Аз предлагам до края на другата седмица. И се чудя как да стане със събирането на парите  newsm78 . Дайте предложения, че аз се чудя за хората от провинцията как ще стане. За майките от София е лесно - ще се видим някъде и ще се оправим, обаче за хората от провинцията и аз не знам.

# 9
  • в центъра
  • Мнения: 445
Края на другата седмица ми се вижда късно. Като знам, че докато се натуткаме с банката  Animal Snail ще мине оше една седмица и след това ще чакаме месец-месец и нещо, ще дойде края на юли и народа ще се разбяга на почивка. За това ви предлагам до началото на другата седмица да решим кой к'во иска и на 30-31 май да се видим за парите. То става лесно - вече сме го правили - събираме се на кафенце и готово  smile3521
За хората от провинцията дайте идея. Незнам какво да предложа. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 596
Бройте ме и мен, избирам в момента! Hug

# 11
  • Мнения: 4 418
Аз съм от порвинцията и мога да преведа парите на майката ,която ще се занимава с доставка.После куриер до мен и готово..

# 12
  • в центъра
  • Мнения: 445
Аз съм от порвинцията и мога да преведа парите на майката ,която ще се занимава с доставка.После куриер до мен и готово..
Става така, разбира се, но не знам какви са цените на куриерските услуги. Да не ви се оскъпи в крайна сметка много  Money

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Аз съм мамата с немския, която си предложи помощта. Не се притеснявайте, питайте, с каквото мога ще помагам. В поръчката ви няма да участвам, защото съм от Пловдив и не виждам смисъл да усложнявам още повече нещата.
Обаче май пак ще поръчвам за мен и една приятелка, че наближават рождени дни  Rolling Eyes и мога да поема ангажимент да направим обща поръчка с мами от провинцията или най-добре от Пловдив. Ама трябва бързичко да стане, до края на седмицата примерно или най-късно началото на другата, че ще опукам паричките дето ги взех от последния превод  Embarassed, пък и новия почва вече да става спешен и нямам да имам време да се занимавам. Ако има някоя, която знае вече какво точно иска да поръча, да ми пише на лични  Wink
А, сетих се, още нещо исках да кажа - на мен ми дойдоха първия път много бързо нещата, за по-малко от 2 седмици, ама бяха само 3 неща в един огромен кашон сложени. Та вашите може да са се забавили толкова защото са били доста повече неща. Стига бе, един месец е много за доставка  Shocked Те пеша от Австрия да бяха тръгнали да ги носят, по-рано щяха да стигнат  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 227
Аз предложих края на другата седмица, защото идват почивни дни и не знам кой има компютър в къщи. По принцип и аз предпочитам по-бързо да стане.  Някой разбра ли нещо за отстъпката?  Давайте, който нещо е харесал да пише и да се съберем на 30 или 31, за да се оправим с парите. Ето аз какво искам  http://www.preissturz.at/babygear-Kat366/fsiher_price_baby_gear_ … aby-Art27277.html
http://www.preissturz.at/mobiles-Kat147/fisher_price_rainforest_ … lie-Art23528.html

Общи условия

Активация на акаунт