Трябва да открия до събота......

  • 731
  • 5
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
момичета, помагайте,в неделя съм на сватба, обаче имам само половината тоалет Sad трябва ми черен сатенен потник, незнам дали се сещате в миналия ББ тризначките имаха едни такива с голямо деколте и панделка под бюста. Дали сте виждали подобни някъде из София newsm78
помагайте Hug моля

# 1
  • Мнения: 438
момичета, помагайте,в неделя съм на сватба, обаче имам само половината тоалет Sad трябва ми черен сатенен потник, незнам дали се сещате в миналия ББ тризначките имаха едни такива с голямо деколте и панделка под бюста. Дали сте виждали подобни някъде из София newsm78
помагайте Hug моля
А защо не си ушиеш? Ако те интересува, имам добра шивачка, пиши ми на лични, мога да ти дам координати.

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Благодаря, но не съм фен на шивачките, 2-3 пъти са ми шили дрехи и никога не е било успешно, съгурно за това.
Благодаря все пак Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 4 746
В "Даная" бях гледала нещо подобно  Whistling В Теранова също имаше такива модели, но преди около месец може би.

# 4
  • Мнения: 1 952
Обикаляш един ден всички магазини в центъра и всички, които ти попаднат в полезрението и няма шанс да не откриеш Wink

# 5
  • Мнения: 1 424
Погледни в Мола на Стамболийски, в Сити Център, обиколи магазините по Графа,Солунска и Витошка  Peace
Сигурна съм,че ще намериш каквото ти трябва или поне подобно  Hug
Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт