Кухни във Варна?

  • 6 359
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Къде във Варна дават добри оферти за кухни? Каква е средната цена за метър кухня (горен и долен шкаф) без допълнителни екстри?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Около 500-600 лв. на линеен метър,поне толкова беше преди 5 месеца когато си правихме кухнята.Аз също съм пускала такава тема,ако ти се занимава пусни търсачката
Моята ми я направиха "Прогресо"

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 06:51 от Глухарче

# 2
# 3
  • Мнения: 924
Цените напоследък доста са се вдигнали. Моята е от Бурлекс. Правиха ми оферта Август миналата година и беше за 8000. Поръчахме я Януари тази година за 12 000.
Не знам какъв тип кухня търсиш, но минавайки покрай Пикадили-център днес видях нова фирма за кухни и моделите изглеждаха страшно модерни и оригинални.

Успех!!!

# 4
  • Мнения: 363
Вчера сключих договора с фирмата,кухнята ми е на цена 4000лв/без уредите/,а с уредите ,които са вградени-миялна, пералня,плот ,фурна и аспиратор е 7000лв.
Ако те интересува ,мога да ти дам координатите,магазина се казва Микаса,до Пикадили -център.
Забравих да кажа ,че е от МДФ- с естествен фурнир и гръб от ПДЧ.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Вчера сключих договора с фирмата,кухнята ми е на цена 4000лв/без уредите/,а с уредите ,които са вградени-миялна, пералня,плот ,фурна и аспиратор е 7000лв.
Ако те интересува ,мога да ти дам координатите,магазина се казва Микаса,до Пикадили -център.

Какъв срок за изпълнение ти дадоха?

# 6
  • Мнения: 1 558
Благодаря ви! И мен ме инересуват сроковете.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На мен ми дадоха срок два месеца,бяха готови за един

# 8
  • Мнения: 363


Какъв срок за изпълнение ти дадоха?
Срока за изпълнение е 30 календарни дни.В договора има клауза ,ако има пресрочване се изплаща неустойка,процент от цената на кухнята PeaceТака че, на 15 другия месец трябва да ми правят монтаж.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Навсякъде ни дават срокове от порядъка на два месеца, че и повече newsm78.
Засега съм се спряла на Паприков, някой има ли впечатления от тях?

http://www.paprikov.com/main_bg.html

# 10
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Около 500-600 лв. на линеен метър,поне толкова беше преди 5 месеца когато си правихме кухнята.Аз също съм пускала такава тема,ако ти се занимава пусни търсачката
Моята ми я направиха "Прогресо"

Къде се намират тези Прогресо, пусни снимки да ти видим кухнята. Доволна ли си от тях - коректни ли са, качеството как е и от цената?

Общи условия

Активация на акаунт