МОЛЯ ВИЖТЕ ТОВА

  • 2 778
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 959
Това получих по електроната си поща
http://www.focus-news.net/?id=n698422
От АДБ потвурзхдават, че ще описват имуществото на длъжниците 
на здравни вноски.
Моля, предупредете родителите си да не се поддават на шантаж.
Както писах по-рано, на 20 маи ще има протест пред българските 
посолства срещу здравноосигурителния рекет. Надяавам се, че ще 
се вклюучите активно.
Поздрави,

# 1
  • Мнения: 7 914
 #Cussing out
нямам думи просто #2gunfire

# 2
  • Мнения: 2 195
Ще ми вземат ... да не казвам кое ... Аз и без това нищо нямам  #2gunfire

# 3
  • Мнения: 3 098
Благодаря за предупреждението!

# 4
  • Мнения: 1 783
Ако не сте още, моля ви регистрирайте се в http://www.budeshte.org/?start.  Чудесна организация е. Г-н Атанас Чобанов е невероятно организиран и поддържа каузата против здравните осигуровки за българи в чужбина много успешно. Всичко което е изписано по пресата е благодарение на неговите усилия.

Ето още информация:

Zdraveite,

Molia, populiariziraite adresa www.reket.info
Tam ima informacia za protesta, koito shte se sastoi na 20-ti ot 11h 
pred bulgarskite posolstva po sveta.
Kolegi ot Chicago, Mozhete li da organizirate protest v Chicago? Tam 
niama da se glasuva, no simvolichno i za mediite shte e mnogo silno 
ako imame samishlenici i zad okeana.

Molia, podkrepete anketata na CNN i sushto peticiata na saita 
www.abolition.fr Tova e oficialnata peticia na akciata Ne ste sami.

Pozdravi,
Atanas

# 5
  • Мнения: 3 394
 Rolling Eyes
пак ли с това се заеха, ако знаят какви данъци плащаме тука....

добре че нямам дори и копче в бг, все пак Confused Confused Confused

# 6
  • Мнения: 1 959
Ако не сте още, моля ви регистрирайте се в http://www.budeshte.org/?start.  Чудесна организация е. Г-н Атанас Чобанов е невероятно организиран и поддържа каузата против здравните осигуровки за българи в чужбина много успешно. Всичко което е изписано по пресата е благодарение на неговите усилия.

Ето още информация:

Zdraveite,

Molia, populiariziraite adresa www.reket.info
Tam ima informacia za protesta, koito shte se sastoi na 20-ti ot 11h 
pred bulgarskite posolstva po sveta.
Kolegi ot Chicago, Mozhete li da organizirate protest v Chicago? Tam 
niama da se glasuva, no simvolichno i za mediite shte e mnogo silno 
ako imame samishlenici i zad okeana.

Molia, podkrepete anketata na CNN i sushto peticiata na saita 
www.abolition.fr Tova e oficialnata peticia na akciata Ne ste sami.

Pozdravi,
Atanas
Инфото което съм пуснала идва точно от Атанас Чобанов.
То в БГ освен въздуха друго няма какво да ми вземат всичко съм прехвърлила на майка Whistling

# 7
  • Мнения: 7 914
а какво става с тези, които имат  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 783
Не знам какво щте направят точно, но е много досадна работа. Аз ще трябва да се връщам в Бългрия през септември за две години и сигурно ще ми се наложи да ги плащам тези пари. Въпреки че нищо не съм ползвала... Само за да не се занимавам с простотии, не че ги имам излишни.

# 9
  • Мнения: 2 617
Извинявайте за глупавия въпрос, но кои българи, живеещи в чужбина, трябва да се осигуряват в България?  Shocked

# 10
  • Мнения: 3 098
Извинявайте за глупавия въпрос, но кои българи, живеещи в чужбина, трябва да се осигуряват в България?  Shocked
Вси4ки,освен ако не отидеш в НОИ да попълниш декларация,4е не живееш в България и не искаш ли4ен лекар.
А това,4е не живееш в България го доказваш с паспорта си или със справка от полицията.

# 11
  • Мнения: 1 783
Извинявайте за глупавия въпрос, но кои българи, живеещи в чужбина, трябва да се осигуряват в България?  Shocked

Задължението е по гражданство - щом си българин плащаш, нищо че не ползваш и нищо че си плащал в друга държава. Проблема е че за задълженията от 2000 до 2005 няма начин да се освободиш, само сега го въведоха за след 2005. СБС Бъдеще се опитва точно това да отмени, затова колкото повече хора ни подкрепят, толкова по-силен ни става аргумента.

# 12
  • Мнения: 2 292
Ами просто теглиш една майна на рекетьорската държава и си вадиш чужд паспорт. Едно е да си обичаш роднините в България и красивите места и хубавите спомени , но съвсем друго е да се оставиш на банда говеда да те мародерстват. И целта каква е? Всеки, който по някакви причини все пак си е zапаzил паспорта да се откаже от него ???? че много българи се навъдиха?

# 13
  • Мнения: 1 959
А новото което са измислили нашите умни политици е че ако си работил в чужбина и се върнеш в БГ трябва да плащаш данък върху парите които си внесъл.Моряците в БГ стачкуват в момента точно заради тази глупост. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out

# 14
  • Мнения: 2 292
А новото което са измислили нашите умни политици е че ако си работил в чужбина и се върнеш в БГ трябва да плащаш данък върху парите които си внесъл.Моряците в БГ стачкуват в момента точно заради тази глупост. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out

да не се връщат. не си струва. да бягат да се спасяват от тъпанарщина.  няма zащо да се хабят да протестират.

Общи условия

Активация на акаунт