Глицеринови свещички - да си поръчаме от Германия?

  • 3 757
  • 5
  •   1
Отговори
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Момичета, моята педиатърка ми даде няколко глицеринови свещички срещу запек - едни мънички, като желе, веднага подейства и съм мнооого доволна! Само дето ги няма в България. Намерих една онлайн-аптека от Германия, от която са готови да пратят директно до БГ, но DHL искали 20 евро. Инак една опаковка с 12 свещички струва 3,35 евро. Има ли навити да се комбинираме да си поръчаме заедно?.... Скоро няма да пътуваме или да се връща някой познат за съжаление, а ако сме няколко ще си заслужава да дадем толкова пари за транспорт...

# 1
  • софия
  • Мнения: 432
моя приятелка в момента дава на сина си глицеринови свещички, от тук ги купува. след обяд ще питам от къде. не се е оплакала , че ги няма. задължително ще ти пиша привечер.

# 2
  • софия
  • Мнения: 432
предписа ли са и бизолак, но не се произвеждал в бг. сега ползва Бизакодил, но ТОЙ  е за над 6 ГОДИНИ, тя му слага по1/2 свещичка, на 2 и половина години е.
питай док дали няма някакъв заместител за вашата възраст, видях, че сте малки

# 3
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Ами хубавото на глицериновите е, че нямат някакво тежко активно вещество, а към 90 % глицерин.. Но благодаря за отговора и ще попитам!

# 4
  • Мнения: 4 700
Аz съм в Германия и 6те си идвам на 13.06. Ако иска6 мога да ти вzема.

# 5
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравей!
Ще бъда много задължена и благодарна, ако ми донесеш такива. Аз намерих ето тук:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=005&sspa … amp;rd=1&rd=1
Предполагам обаче, че ги има навсякъде, дали тези, или подобни. Според лекарката ми има и специално за бебета, макар че и на тези пише, че стават за кърмачета, и за по-големи деца...
Само че ние от до 15 юни сме на море, ако кацаш в София - кога летиш обратно, за да можем да си ги вземем някак? Ако си с чартър и кацаш на морето - направо можем да дойдем на летището...
Още веднъж благодаря за предложението! Хубав ден!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт