Да затоплям ли минералната вода?

  • 964
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Здравейте,може въпросът ми да ви се стори смешен,но ще съм ви благодарна,ако ми отговорите  bouquet От днес давам на малкия вече минерална вода Девин с розовия етикет,а не преварена.Следобяд ще му давам каша,та да ви питам-ако я затопля малко на котлона ще й стане ли нещо,може ли?Все пак кашата по-добре се разтваря в топла вода.Мерси!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
А,защо не му направиш кашата с преварена вода?Предполагам,че нищо няма да стане,ако я затоплиш Peace

# 2
  • Мнения: 288
да мъничко

# 3
  • Мнения: 27 524
Може да затоплиш, разбира се. И да кипне аже, на водата нищо й няма. Само АМ и приготвената каша не трябва да се подлагат на толкова горещи температури. Водата си е ок  Peace

# 4
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз я затоплям, да!

# 5
  • Мнения: 4 621
Можеш да я затоплиш, разбира се Peace

# 6
  • Мнения: 153
Можеш да я затоплиш

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Да,аз също си я затоплям.

# 8
  • Мнения: 941
благодаря ви,момичета за бързите отговори  bouquet

# 9
  • Мнения: 101
Може да затоплиш, разбира се. И да кипне аже, на водата нищо й няма. Само АМ и приготвената каша не трябва да се подлагат на толкова горещи температури. Водата си е ок  Peace
А защо да неможе АМ на кипяща вода? Аз разтварям Аптамила на такава , иначе трудно се разтваря.

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Аз я затоплям

# 11
  • Мнения: 556
Може да затоплиш, разбира се. И да кипне аже, на водата нищо й няма. Само АМ и приготвената каша не трябва да се подлагат на толкова горещи температури. Водата си е ок  Peace
А защо да неможе АМ на кипяща вода? Аз разтварям Аптамила на такава , иначе трудно се разтваря.
Защото се унищожава част от минералния състав в млякото!
Аз Аптамил не съм давала , но предполагам, че е като Милумила. Разтваря се много добре, но трябва да раздрусаш хубаво шишето и да го изчакаш около 2 - 3 минути, иначе остават едни чертички, които сгъстяваат самото мляко.

# 12
  • Мнения: 5 103
Може да затоплиш, разбира се. И да кипне аже, на водата нищо й няма. Само АМ и приготвената каша не трябва да се подлагат на толкова горещи температури. Водата си е ок  Peace
Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 044
Винаги си я топля розовия девин в микровълновата,с него правя и млякото и кашата  Peace

# 14
  • Мнения: 54
Нищо няма да и стане

Общи условия

Активация на акаунт