Проблем след раждне секцио

  • 4 599
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте
Аз имам такъв проблем:родих преди две години секцио и първата година ми се появи едно малко топче в десния ъгъл на операцията тогава докторите ми казаха че това е вътрешен  конец които ще си излезе сам , но той не излизаше до  миналата седмица  когато тпчето беше станала по голямо аз отидох на доктор и ми казаха че е за операция.Оперираха ме и ми козаха че е било на възела и около него се е образувало като хрущял и имаро израстаци от него който се враствали на вътре в мен но ги извадиха и ми казаха че мже пак да се появи , а и пак ми е твардо на това място.Кажете ми ако някои има такъв проблем какво да направя и  дали да отида в София в някоя добра болница или незнам Sad .

# 1
  • София
  • Мнения: 1 546
Трябва да  #2gunfire доктора, който ти е правил секциото!!! #Cussing out

# 2
Напълно съм съгласна до го  #2gunfire но вече е безмислено.

# 3
Здравейте
Аз имам такъв проблем:родих преди две години секцио и първата година ми се появи едно малко топче в десния ъгъл на операцията тогава докторите ми казаха че това е вътрешен  конец които ще си излезе сам , но той не излизаше до  миналата седмица  когато топчето беше станало по голямо аз отидох на доктор и ми казаха че е за операция.Оперираха ме и ми казаха че е било при  възела и около него се е образувало нещо като хрущял и имало израстъци от него който се враствали на вътре в мен но ги извадиха и ми казаха че мже пак да се появи , а и пак ми е твърдо на това място.Кажете ми ако някои има такъв подобен проблем какво да направя и  дали да отида в София в някоя добра болница или незнам Sad .

# 4
  • Мнения: 177
Oх, аз не знам дали съм със същия проблем , но със сигурност има нещо, което много ме притеснява , но още не съм била на лекар. Аз имах съшо малко топче отдясно на белега, което се появи няколко месеца след секциото, което беше преди 2г и половина. След време то изчезна, докато преди около 3 месеца напипах че ми е много по твърдо от дясната страна под белега. Много се панирах и почнах да го следя и установих че нараства и върху него има нещо, което е по меко и донякъде подвижно..уфф как го обясних само..Не знам дали има нещо общо със секциото или е нещо по-сериозно, много съм притеснена...
А твойто топче и втвърдяване подкожно ли беше или по дълбоко?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Момичета, не се бавете а отивайте на лекар, нека да ви видят! Peace

Общи условия

Активация на акаунт