ще преносвам вече...

  • 929
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета зная, че е нормално, но имам нужда от окуражителните ви думи. Много съм изнервен аот самото чакане, а и какви ли не глупости ми се въртят вече в главата. Тези които са минали по този път как се справяхте?

# 1
  • Мнения: 1 273
Спокойно, ще родиш. Hug И аз като преносвах се побърках, но при мен се падна  Нова година и донякъде се радвах, че успях да празнувам в къщи (термина ми беше на 30.12. а родих предизвикано на 03.01).
Леко раждане  и здраво бебче  Hug

# 2
  • Мнения: 1 207
И аз бях така.Термина ми беше на 17.10.06 , а родих на 22.10 и то със секцио,защото вече нямах околоплодни води,а лекарката ми каза че съм идеална за нормално раждане.Всеки ден ходене с чантичката сутрин на гладно да ми мерят тоновете и всеки ден трепети и вълнения.
Няма страшно ,какви глупости ти се въртят в главата?То бебето рано или късно ще излезе няма къде да отиде. Peace
Само гледай всеки ден да ти мерят тоновете.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И аз преносих, термина ми беше на 27.04.2006, а родих на 06.04. Включиха ме на система, но ги натиснаха познати, иначе нямаше много много да им пука какво се случва. много внимавай и бъди настоятелна. Моя юнак се роди с излющена кожа. Не искам да те плаша, просто настоявай на своето!
Аз родих в Окръжна. Там приемат след 7мия ден от преносването и после се ослушваш кога ще те включат на системи. Аз чаках 2 дена, на 3тия вече намериха връзки и родих...
Леко раждане и горе главата!  bouquet

# 4
  • Мнения: 617
caisa успокой се бебо ще се появи съвсем скоро. Леко раждане и здраво бебче!

# 5
  • Мнения: 458
Терминът ми беше определен за 22.11, а родих на 04.12! Оказа се , че просто са ми объркали термина и всъщност бебо не беше преносен. Но докато не си отворих устата и не направих скандал, никой нищо не ми казваше. Така че, съветвам те да не си мълчиш, а да питаш за всичко, което те притеснява!
Леко раждане!

# 6
  • София
  • Мнения: 978
Не се притеснявай, на финала си вече, очакваме скоро да се похвалиш

# 7
  • Мнения: 6 461
Не се тревожи.
Леко раждане и успех Hug
Ще чакаме да се похвалиш Peace

# 8
  • Мнения: 2 677
Знам, че нетърпението е смазващо (преносих десет дни), но сега най-важното е да си спокойна и оптимистично настроена. Не се тревожи излишно, не се товари. Бебчо скоро ще се появи, а аз ти желая всичко да мине леко и успешно и скоро да се похвалиш!  Hug

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз бях така с второто раждане.От 7.10. родих на 11.10.Влязох в 10-ия месец,чакането ме изнервяше страшно много ,защото първото раждане беше с около седмица преди термина.Така или иначе бебко трябва да се роди така,че това трябва да те успокои до някъде.Става въпрос за няколко дена.Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане.Кураж и успех!!  bouquet Peace Hug

# 10
  • Мнения: 4 473
9 дни преносих и родих след предизвикано раждане. Чакането изнервя, знам. Пази силите си за родилно отделение Hug

# 11
  • Мнения: 7 723
Споко, ще родиш, никой не е останал вътре...  Wink
Успокой се и стискам палци всичко да е наред!!!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ами харесва му на детето вътре  Laughing
и аз преносих малко (2 дни), и на мен ми тежеше, но ето, че няма как да не се роди! То си решава кога (а понякога и лекарите решават, когато е предизвикано)
Така че спокойно! Всичко си идва по местата!
И нали знаеш - хубавите неща стават бавно  Laughing
Успех и леко раждане!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Много е досадно, и аз родих седмица след термина. Търпение и кураж  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета, док. съвсем ме обезкуражи акто каза, че нямам никакво разкритие. Наистина не искам предизвикано раждане, защото сигурно много боли и това още повече ме плаши.

Общи условия

Активация на акаунт