Искам да се науча да...

  • 7 616
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Бу е виновна с онази нейна тема за научаването.

Провокирате ли себе си? Какво искате да вземете още от живота или да преодолеете? Да се научите да правите нещо конкретно или да се научите да мислите по нов начин за нещо?

Аз на първо време се сещам няколко неща и по-късно може да се включа с други:

- да карам кънки на лед, като малка много карах ролкови, дано има някаква връзка и помогне...
- да се грижа за цветя и всякакви други растения
- да си правя кисело мляко
- да си създам пак навик да спортувам, защото напоследък не се движа много
- да ме научи някой да тъка на стан, баба да ме донаучи да плета, защото мога само по един начин
- да правя папие маше и разни неща с различни видове паста и зърнени храни /т.н. паста арт/
- да си разделям боклука ефективно
- френски, испански, руски и по-добър английски / в тоя живот ще го докарам само до последното евентуално/
- йога и ориенталски танци
- различни видове медитации, техники за релаксация, отключване на творческия потенциал
- еленино хоро и ситно влашко - много сложно ми изглежда, мога само прави някакви и дайчово...
- да плувам

Това на първо време

# 1
  • Мнения: 3 423
Искам да се науча да прощавам.

# 2
  • Мнения: 5 877
Папие машето май е лесно, ще се научим.
Киселото мляко също не е голяма философия - слагаш хубаво кисело мляко в купа с хубаво прясно, покриваш го и чакаш.

Иначе искам да се науча да танцувам нещо хубаво и сравнително сложно,
да правя пици като на Чандрето,
да науча френски и немски,
да се донауча да шия,
да карам кънки (това догодина)...

ще допълвам.

# 3
  • Мнения: 560
Искам да се науча да:

-да се гримирам
-да готвя
-да си лакирам ноктите без да си оплескам ръцете до лактите с лак
-да си ремонтирам колата сама
-да карам мотор

....ъъъъ,ми то толкова малко неща-явно всичко си мога.

# 4
  • Мнения: 2 070
Да поддържам някакъв маникюр, френски ли се нарича онзи с тъпите връхчета, не много дълъг. Това мочти съм сигурна, че няма да положа усилия да го науча де. Ако ставаше като в Матрицата дето ти вкарват някакви знания и умения без да правиш каквото и да е. А казват, че процеса на научаването бил по-важен от самото знание. така е, но не може ли някой неща да ги знам от само себе си. езиците например.

# 5
  • Мнения: 2 891
Искам да започна да обръщам внимание на цветните козметични продукти. Хич не се гримирам  Crossing Arms Каква жена съм, не знам!

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А казват, че процеса на научаването бил по-важен от самото знание. така е, но не може ли някой неща да ги знам от само себе си. езиците например.

И аз го искам това.
И онова, на Лиска искам - да се науча да прощавам. И по-малко да помня, да умея да си прочиствам мозъка от отпадъците. Тогава сигурно ще ми е по-лесно да се науча да прощавам.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да плувам,
да шофирам,
да карам ролери,
да се гримирам,
малко испански и аз...


# 8
  • Мнения: 6 991
- да карам изтребител  Sunglasses
- да не мрънкам и да не се вживявам в глупости

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
... - да бъда по - търпелива
    - да сдържам емоциите си, когато трябва
    - испански език / ех,този испански... Laughing / и френски
    

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
искам:
- да се науча да карам мотор
- да се науча да се гримирам
- да се науча да спя до късно без след това да ми е криво

# 11
  • Мнения: 3 423
Сетих се още нещо.
Винаги ми се е искало да мога да

карам ски

мълча

 

# 12
  • Мнения: 678
- английски
- да съм постоянна, когато се захвана с нещо
- да бъда по - добра
- да чета мисли (особено на мъжа си Mr. Green)
- да си държа езика зад зъбите, когато се налага

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сетих се още нещо.
Винаги ми се е искало да мога да

мълча

 

 Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 070
Аз съм обратното - много бързо и лесно прощавам. Включително и на себе си. Изобщо не мога да се товаря с такива усещания. Опитайте да се поставите на мястото на другия или да разберете причината, поради която действа, мисли или казва нещо. Опитайте се да не го приемате лично, в повечето случаи хората си дестват по някакъв начин независимо кой им е насреща, доста често без да искат съзнателно да го наранят.

Аз искам да си променя един модел, възпитали са ме да се задоволявам с това, което имам и да се простирам според чергата си. Това ок, но искам да допусна парите да идват при мен, да пожелая да имам повече.

Общи условия

Активация на акаунт