Имам излишни дрешки

  • 637
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 659
Здравейте,
имам една доста голяма торба с излишни дрешки /носени, но в добро състояние, изпрани/, стават за новородено /момиченце, но има и неутрални неща за момченце/ и до 3 месеца. Някой интересува ли се, или да ме посъветвате за някой дом. От София съм, кв. Банишора, но мога да ги закарам някъде в София с колата или да ги пратя в колет на адрес. Ще се радвам, ако свършат на някого работа.

# 1
  • Мнения: 4
И аз имам излишни дрешки за момиченце 0-3м. малко по-зимни са. Изпрани и изгладени. Също така 2 играчки за закачане на леглото (музикални), 2бр. комплекти са ресане (четчица и гребенче). Чисто нов космонавт за 3-6м. розов. Играчки за количка - 1бр.
Мога периодично да събирам още неща, както и с друго което е необходимо. Ще се радвам да разбера дали ще са от полза на някой тези неща.

# 2
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Пишете на това майче  elifenka@abv.bg ,тя е от Пловдив и чака бебче през юли. Самотна майка е и сама ще гледа детенцето си.

# 3
  • Мнения: 281
 И аз имам една голяма торба с бебешки дршки, които не искам да пазя, но не искам и да изхвърлям. От 0м до към 6-7 мес са дрешките, предимно бельо и др. Някой ака знае къде мога да ги даря, да пише! От Русе съм!  Hug

# 4
  • Мнения: 3 399
аз също имам доста дрехи, които мога да дам.от Горна Оряховица съм.  Simple Smile

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз също имам доста дрехи, които мога да дам.от Горна Оряховица съм.  Simple Smile

има тук тема на майките от Горна,виж я и се свържи с Дидка Hug

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз имам една голяма торба с бебешки дршки, които не искам да пазя, но не искам и да изхвърлям. От 0м до към 6-7 мес са дрешките, предимно бельо и др. Някой ака знае къде мога да ги даря, да пише! От Русе съм!  Hug

в Русе майката ,която има впе4атления е Kabzimalka.Пиши й  bouquet

# 7
  • Мнения: 281
Благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт