Това дали е увеличен лимфен възел?

  • 1 121
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 928
Здравейте,имам голям проблем- имам две малки топченца странично под кръста /на "любовните дръжки"/.Имам ги от няколко месеца насам,не ме болят,а мястото е леко вдлъбнато.Сега се поразрових и нет-а и намерих някакви ужасни неща,които ме подлудиха #Crazy
Проблема е че не съм в БГ и не мога да ида тук на лекар.Последния път,когато бях при ДжиПи-то си той ми каза няма страшно,само да ги следиш да не растат.Естествено,че може и да си въобразявам,но май са пораснали с 1мм някъде,незнам.....
Въпроса ми е дали това е увеличен лимфен възел и как се лекува ? А в БГ ще си ходя след около 1 месец и  май ще трябва да "прибягам" доста по-рано Sad.
Моля ви,ако някой е имал подобен проблем да сподели,защото ще се побъркам  Praynig

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Повече ми приличат на някакви мастни образувания  newsm78

Но не си поставяй страховити диагнози по И-Нет, наистина е най - добре да те види доктор.

# 2
  • Мнения: 928
bim_bam,дано е така.Благодаря за успокоението.  bouquet

# 3
  • Мнения: 160
братовчедка ми има същите на кръста,ръката и крака,но не е ходила на лекар.записвам се да следя темата.

# 4
  • Мнения: 5
здравейте, сина ми който е на 9г. му се поду от едната страна бузата.Казаха че е лимфа.Правиха ни изследвания които говорят за някаква инфекция.Пи една седмица антибиотик никаква полза.Утре сме на нови изследвания.Иначе той се чувства добре нищо не го боли.Ако някой е имал такъв проблем моля да пише.

Общи условия

Активация на акаунт