"Не така си представях този ден"...

  • 3 350
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Ето как ме работи моята щерка. След като намокрила гащите и забравила да ми каже сума ти време (а междувременно пробва разни рокли, фръцка се и т.н.) получи сериозна забележка тип мъмрене, че така може да си докара някоя болест. Понеже реагира доста фриволно, забележката биде повторена с по-категоричен тон.
Тук тя се разхленчи яката и продължи да ахка и охка (като в същото време виреше краци, играеше си с въжето за скачане и с една "вълшебна пръчица"),
и когато и това не помогна, застана на касата на вратата и каза като Сара Бернар:
"Не така си представях днешния ден"...
и понеже избухнах в смях, добави:
..."а сега съм се загледала в картинката на стената- там, където сме аз, ти и тати... и аз съм бебе и вие ме обичате..."

А драма куин, а?

# 1
  • Мнения: 1 100
Дам, работи те. И аз съм го правила.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 468
и когато и това не помогна, застана на касата на вратата и каза като Сара Бернар:
"Не така си представях днешния ден"...
Много готино го е казала Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 2 792
 Драматична натура, същински Момчил и друг път съм го отбелязвала този факт.
 Драматичната му фръцка е "Това е най-лошият ден в живота ми" и тъгата в очите, истинска разбира се  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 629
охохо  Joy
Разкошна е Ането, целувки Heart Eyes
Кифлова, искам да се запозная и с вашето фемили, при възможност.

# 5
  • Мнения: 3 491
Ха честито!  Laughing
И аз зяпнах, и после прихнах, когато за първи път ми се сервира с многострадателен плач "Ти ми нарани чувстватааааа" (най-вероятно поводът е бил отказана близалка или нещо друго със същия статут).
Малки словесно-емоционални тарикатчета, да са живи и здрави.

# 6
  • Мнения: 1 232
ей това Ани бе как да не ти извади душата с памук,у нас работи класическото-Ти знаеш ли какво направи със душата ми сега боли,боли Grinning

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Сетих се как 4- годишната щерка на моя приятелка, след подобно мъмрене, се беше обърнала с жалостив поглед към нея и казала "А аз цял живот съм си мечтала за добра майка"  Laughing

  Даааа, работят ни мн.успешно дребосите  Wink

# 8
  • Мнения: 3 447
Хахаха, Анде, моята драма куин реплика беше "Душата ми е стон..." плюс тежка въздишка  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 426
Супер! Напълни ми душата твоята хубавица!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Сладурка!
При Гергана няма реплика, а поза "умиращ лебед" - при която се изгърбва, цялата и физиономия се свлича надолу и стонове и въздишки.... Мила, моя майно льо!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 019
Анда, с нетърпение чакам малката ми дъщеря да порасте още малко и да почне да ги ръси такива (дано). От децата на мои познати имам много такива историйки и страшно се забавлявам. Супер ти е лапето.

# 12
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Нашата реплика е "пръсна ми се сърцето от мъка " като едновременно с това се поглежда към огледалото за да види дали физиономията и е достатъчно трагична  Grinning

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз редовно разбивам сърцето на Дени. И тази сутрин и го разбих, след като установихме, че миналогодишните сандали са и малки и ще ходи с обувки. "Защо ме караш да страдам?" беше репликата. Като ясно даде да се разбере, че не става дума за физическо страдание Laughing

# 14
  • Мнения: 14 133
Супер! Напълни ми душата твоята хубавица!
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт