Препоръчайте ми педиатър в раиона на Бъкстон, борово, Манастирски ливади и т.н.

  • 1 866
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 359
Здравейте мамй от районите.
предсъои ни преместване в манастирски ливади и това е и причината да се запиша при вас.

Здравейте!
Имам нужда от вашата помощ, тъй като се препестваме скоро, се налага да изберем нов педиатър за детето ни, което тогава ще е на 8 навършени месеца.

Моля ви препоръчайте ми педиатър в раиона на Борово, Бъксто, Павлово, Бели брези, Красна поляна и т.н., на когото да мога да се обадя, без да се притеснявам от часа и деня, за нерасположенията на беба. Иска ми се педи да е ок да идва на посещения у дома, когато се налага /грипни епидемии, болно дете/.

Предварително ви благодаря!!

ако ви притеснява публичността, пишете ми на ЛС  Hug

# 1
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
В Павлово има доктор КОВАЧЕВ (на ул. КОТА 1050), който работи на частно, но цените са му народни, прави домашни посещения и общо взето мамите в квартала са много довонли от него.

В 20та поликлиника ( районната) има няколко педиатърки - Шекерова, Асенова, ЧАвдарова и др. Най-добри отзиви чувам за Шекерова, след това Чавдарова, но нямам преки впечатления от тях  Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 337
Подкрепям с две ръце и за Шекерова и за д-р Ковачев Peace.
д-р Ковачев го ползвахме съвсем в началото, когато подлагах повечето диагнози на съмнение, а и за събота и неделя. д-р Шекерова е педиатър на децата ми от раждането им.

# 3
  • Мнения: 6 029
В Павлово има доктор КОВАЧЕВ (на ул. КОТА 1050), който работи на частно, но цените са му народни, прави домашни посещения и общо взето мамите в квартала са много довонли от него.

Ковачев наблюдава дъщеря ми от как се е родила, ще наблюдава и синът ми живот и здраве. с две ръце подкрепям!

# 4
  • Мнения: 359
Благодаря ви майчета.

имам само един въпрос относно д-р Ковачев:
може ли да стане основен педиатър на дъщеря ми, т.е. да не ходя на месечни консултации и ваксини в поликлиниката и ако ми се наложи да ми издаде болничен или да пусне направление за специалист да го направи самия той?

# 5
  • Мнения: 6 029
Благодаря ви майчета.

имам само един въпрос относно д-р Ковачев:
може ли да стане основен педиатър на дъщеря ми, т.е. да не ходя на месечни консултации и ваксини в поликлиниката и ако ми се наложи да ми издаде болничен или да пусне направление за специалист да го направи самия той?

той не работи със ЗК. може да пуска болнични. може да прави ваксини. да наблюдава детето ти. но за всичко свързано със ЗК - не става. Аз имам джи пи за щерка ми, при което ходим само ако ми трябват изследвания или нещо такова. Иначе при Ковачев.

# 6
  • Мнения: 359
Идеално ме устройва. Необходим ми е педиатър, който да наблюдава детето ми и, когато се налага, да ми пуска болничен /дано не се налага, но.../ за изследвания, направления и т.н. имам допълнително осигурявана в Закрила за цялото семейство.

Въпросът ми беше може ли д-р Ковачев да бъде основен педиатър на дъщеря ми  Hug

# 7
  • Мнения: 6 029
Идеално ме устройва. Необходим ми е педиатър, който да наблюдава детето ми и, когато се налага, да ми пуска болничен /дано не се налага, но.../ за изследвания, направления и т.н. имам допълнително осигурявана в Закрила за цялото семейство.

Въпросът ми беше може ли д-р Ковачев да бъде основен педиатър на дъщеря ми  Hug

основен педиатър е на Теди вече 6 години, значи може:)

# 8
  • София
  • Мнения: 44 025
Ами ние сме при д-р Краева в алитера мед. Частен мед център, но работят с касата. Аз съм доволна от нея. Това обаче е на бул. Гоце Делчев, не знам дали ви е удобно, ако искаш координати пиши на лични. Сега е отпуск до 30. По принцип до сега беше само понеделник и сряда следобяд на работа, но о т юли ще е всеки ден там. Не бърза с антибиотици, вдига почти винаги телефон (има и изключения , но и тя е човек) аз съм звъняла и събота и неделя и вечер, нямало е проблем. По принцип е за кърменето, аз захранвах късно и заради лошо наддаване ме съветваше да захраня по-рано, но аз си упорствах и захраних на 5,5 м. Иначе е много мила и внимателна и търпелива към децата и към майките....
А иначе и за Ковачев съм чувала много добри неща , но ние бяхме в борово и реших че не ми е много удобно като разположение.

Общи условия

Активация на акаунт