4адър4е на Chicco-от къде?

  • 1 729
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
мами4ки....кажете ми от къде да си взема 4адър4е за коли4ката на бебка?
Проверих на 3-4 места...нямали!
Ако някой знае от къде да си взема....мноооооооого ще съм му благодарна!
Нямам време да обикалям и да търся....не и в тия жеги!Затова питам вас,4е вси4ко знаете! Grinning
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 16
Здрасти!
Защо не пробваш в Atex. Намират се на ул. Златовръх 50 (партер). Това е улицата, която тръгва от Семинарията навътре в квартала. Те са вносители на Chicco и може и да имат. За съжаление нямам техен телефон в момента. Ако не ги намериш в нет-а ми пиши на лични и в сряда ще мога да ти пратя координати.

PS: Аз съм от татковците, но май в случая няма много значение Wink

# 2
  • Мнения: 3 457
аз доколкото знам чико си нямат собствени  чадърчета-имат чадъри за мами само,които са подарък към някои колички Peace

# 3
  • Мнения: 750
аз доколкото знам чико си нямат собствени  чадърчета-имат чадъри за мами само,които са подарък към някои колички Peace
Бе и аз тъй си мислех....ма викам да питам пак! Mr. Green
4овек никога незнае! Rolling Eyes
Е...ко сега...с коли4ка за 1 300 лв....и един кьорав 4адър да немога да намеря...баси...ще се пърже беба сега! Sad
А другите дето са на Shipolino им е кръгла джаджата дето се закрепя...а на Chicco е квадрат и няма как да се захване! Thinking
Ей....4и са ядосах ама! Close

# 4
  • Мнения: 3 457
аз доколкото знам чико си нямат собствени  чадърчета-имат чадъри за мами само,които са подарък към някои колички Peace
Бе и аз тъй си мислех....ма викам да питам пак! Mr. Green
4овек никога незнае! Rolling Eyes
Е...ко сега...с коли4ка за 1 300 лв....и един кьорав 4адър да немога да намеря...баси...ще се пърже беба сега! Sad
А другите дето са на Shipolino им е кръгла джаджата дето се закрепя...а на Chicco е квадрат и няма как да се захване! Thinking
Ей....4и са ядосах ама! Close
Laughingразсмя ме Laughing е така е поне ще е печено бебе,а тези с шиполино нека си стоят бели ,и да плащат за солариум:mrgreen:Модела СТ0.1  трио за 1090 лв. включва чадъра за мами Peace

# 5
  • Мнения: 4 418
Имах Чико,обаче рамките бяха кръгли и купих чадър на Чиполино.Стана  Peace

# 6
  • Мнения: 1 737
Аз пък не съм доволна от качеството на чиполинските чадърчета. За това си купих на ABC design, което се залавя освен на кръглите, и на квадратните тръби на количката ми. Има го в бебе маркет и струва 35 лв.

# 7
  • Мнения: 3 457
по нета може ли да се поръча?

# 8
  • Мнения: 4 418
И аз не съм доволна въобще,ама нямах избор..
Твоето звучи много добре.

# 9
  • Мнения: 750
Аз пък не съм доволна от качеството на чиполинските чадърчета. За това си купих на ABC design, което се залавя освен на кръглите, и на квадратните тръби на количката ми. Има го в бебе маркет и струва 35 лв.
Де го тоя бебе маркет бе рожбо? newsm78
4е аз не съм от Софето Blush!От село идем! Flutter
Майтапа настрана,ама наистина къде се намира тоз бебе маркет? Rolling Eyes
Пу...за един 4адър тука сто въпроса зададох...ама жал ми е за туй детенце кат му пекне в лицето....такива 4упки в кръста правя за да застана така,4е да не и пе4е! Crazy

# 10
  • Мнения: 1 737
Де го тоя бебе маркет бе рожбо? newsm78
4е аз не съм от Софето Blush!От село идем! Flutter

Да те светнем на една далавера, тогава - има едно чудо на чудесата, Гугъл му викат! Пише се: google.bg. Е те там в прозорчето му като напишеш нещо, всичко намира! Пробвай с "бебе маркет" и после се похвали!

# 11
  • Мнения: 750
Де го тоя бебе маркет бе рожбо? newsm78
4е аз не съм от Софето Blush!От село идем! Flutter

Да те светнем на една далавера, тогава - има едно чудо на чудесата, Гугъл му викат! Пише се: google.bg. Е те там в прозорчето му като напишеш нещо, всичко намира! Пробвай с "бебе маркет" и после се похвали!
Уф 4е съм тъпо пар4е ама... Banghead
Що не се сетих... Crazy!
По4вам да изветрявам ве4е! Mr. Green
Аре...отивам да пробвам!
Мерси!  bouquet

# 12
# 13
  • Мнения: 750
Eeee...немога да намеря 4адър4е и в тоз магазин и туй то! Crossing Arms
Ми....ще се пържи бебка и това е! Crazy

# 14
  • Мнения: 1 737
Онзи ден си купих последния тъмносин. Казаха, че тази седмица ще докарат нови - тъмносин, червен, бежов, сребрист.

Общи условия

Активация на акаунт