Какви витамини пиете?

  • 4 781
  • 71
  •   1
Отговори
На мен ми препоръчаха "О МАМИ", но нищо не съм чувала за тях? Някоя пила ли ги е? А какво пиете Вие? newsm78

# 1
  • Мнения: 686
За момента само фолиева киселина.Предишната си бременност пих Матерна.

# 2
  • Мнения: 576
По време на бременността пиех фолиева киселина и Матрена, а в края - Магнезий. За зъбите пиех Зимафлуор.

# 3
  • Мнения: 1 183
Аз пиех Гравитал.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 243
Pre-Natal.Казват че са по-добри от Матерната. Peace

# 5
А чували ли сте за "О МАМИ" и какви са отзивите?
В една аптека ми казаха, че " О МАМИ" са повече за след раждане ( повреме на кърмене) и ми препоръчаха МАТЕРНА( а уж е спряна от производство?! newsm78). А пък фолиевата я изпих  Joy

# 6
  • Мнения: 630
Центрум Матерна и Фоли Феро - предписани от гинеколог  Peace
Според мен се припокриват, но...щом така казват - изпълнявам. Само да не се издуя като балон. При предната бременност пих Матерна в 7-ми месец и напълнях с 4 килограма и веднага ги спрях.
За О МАМИ - чувам за първи път  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 068
Neoxid i Gerikaps

# 8
  • Мнения: 3 388
До 3-ия месец фолиева, сега Матерна и Зимофлор.

# 9
  • Мнения: 27 524
Пиех Омнибионта.

# 10
  • Мнения: 1 251
От четвъртият месец пия Центрум Матерна, преди това 4-5 месеца преди да забременея пих фолиева киселина до началото на четвъртия месец някъде. Сега и Зимафлуор когато се сетя пийвам по една таблетка. Всичко това ми беше изписано от АГ-то ми.

# 11
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Пиех Фолацид,Матерна само в първите месеци.

# 12
 Фолиева пиех до края на третия, сега нищо Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 555
Никакви по препоръка на лекарката ми и при първата и сега при втората бременност пиех само фолиева киселина !!!

# 14
А тази Центрум Матерна за какво по-точно е ? Ако има желаещи да отговорят да пишат. Аз не пия в момента нищо понеже нищо не ми е изписала Аг -то. Знам че ако желая мога да пия някакви витамини по желание, но нищо задължително засега. Някакви идея какво мога да пия като витамини?    Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт