Откраднаха ми......

  • 3 278
  • 60
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
 задната емблема на колата! newsm61Слизам  да хвърля боклука и като видях няпрява ми се дорева......а кажете ми за какво му е на някой тая емблема? Много ме е яд еййййййй!  предполагам, че в представителството на опел продават, ама Да знаете случайно колко струва една нова? newsm78 newsm78

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
...  Rolling Eyes  Вероятно са били деца ... кофти

# 2
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Много ти е готина забележката под линия! Я вземи а приложи на практика.
Съжалявам, не знам колко струва нова емблема на Опел, но ако съм в твоето положение въобще няма да купувам.

# 3
  • Мнения: 1 095
И на нас са ни крали не само емблемата ,ами и цялата маска на колата  Joy
Сръчни хора ей ! Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 6 029
ее ти па! нова ли ти е колата? па за кво им е опел, разбирам мерцедес да беше Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 474
И моята я крадоха, гадове какво да правиш  ooooh!  Залепих си някаква пластмасова имитация за 10 лв. и така си и остана.  Wink Не се ядосвай  Hug

# 6
  • Мнения: 431
Спазвай си съвета от подписа, ей! Wink Не се дразни за глупости.

# 7
  • Мнения: 6 029
я си открадни от някоя друга кола Sunglasses

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
ее ти па! нова ли ти е колата? па за кво им е опел, разбирам мерцедес да беше Mr. Green

новичка е Cry
 и сега е грозна, на всичкото отгоре явно са я ръчкали с нож, защото са издрали и боята.....

# 9
  • Мнения: 87
два пъти ми крадат емблемата отзад (vw) , третата явно вече ги отказа...
те крадат - аз пак слагам...и така! Wink ама си спомням първия път и аз бях като теб..и се чудех за какво им е на хюмнетата...

# 10
  • Мнения: 6 029
ее ти па! нова ли ти е колата? па за кво им е опел, разбирам мерцедес да беше Mr. Green

новичка е Cry
 и сега е грозна, на всичкото отгоре явно са я ръчкали с нож, защото са издрали и боята.....

е тогава си е за яд. а застраховката не покрива ли тези неща?

# 11
  • Мнения: 1 234
Гадно си е,и аз бих се ядосала.Като му няма на някой емблемата да иде на магазина да си купи smile3513Няма да се учудя ако някой я е краднал,защото си ги събира.Иди си купи нова,имитация или оригинална,ако държиш и я залепи с някакво яко лепило да видим как ще я свият другия път Crossing Arms

# 12
# 13
  • Мнения: 25 447
Изкупували ги. По 1-2 лв. взимали хлапетата за такава емблема.
Кой ги изкупува обаче не знам, нито пък за какво са му.  newsm78

ПП Може да правят ментета...  Joy

# 14
  • Мнения: 87
...ако държиш и я залепи с някакво яко лепило да видим как ще я свият другия път Crossing Arms
втората емблема хванах с винтчета от вътрешната страна на багажника...беше начупена , че и изкривили  ламарините (ровили са с отвертка....само винтчетата бяха в дупките...а емблемата беше на парчета около колата .
Така , че и това няма да ги спре Wink

Общи условия

Активация на акаунт