За Боженци?

  • 4 113
  • 7
  •   1
Отговори
Моля дайте координати на хубави хотели в Боженци и вплечатления също. А особено ме интересува хотел със сателитна тв. Мерси Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?city=26

На нас много ни харесва в Хаджи Велинов хан (тук даже изкарахме една част от медния си месец Wink) и в Капитановата къща. За сателитна телевизия ............ нямам представа къде има....... не сме гледали тв като ходим там Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 829
хубав е хадживелиновия хан,,но се нуждае вече от ремонт,,някои стани са направо......кухнята му също не ми хареса
последния път спахме едната вечер в хана,,а другата се преместихме в един нов хотел преди боженци ,на самия път--божена май се казва newsm78нов,току-що беше отворен---там имаше сателит Wink-цената на нощувката е същата като при хадживелиновия хан
иначе ,храната е най-хубава в кръчмата на центъра

# 3
  • Мнения: 3 622
Ние сме биле два пъти в предното село преди Боженци в комплекс "Фенерите".

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 09:07 от Tasha

# 4
  • Мнения: 4 076
Смътно си спомням,че едни познати бяха отседнали в някакъв нов(или реновиран)хотел в Боженци,мисля,че се казваше"Божена"(или"Божана"),били са с малки деца,много добри условия.Провери,ако искаш.Много харесвам Боженци,но на моите пубертети след няколко часа им доскуча.

# 5
  • Мнения: 3 211
Ние сме много доволни от "Капитановата къща", собствениците са Варненска корабна агенция тел.052/602160, 603010
ние ходихме февруари 2001г., условията бяха най-добри в Боженци, обиколихме доста други къщи, доката се спрем на нея, сега не знам дали ще има други по-хубави.
също не знам дали няма вече тел. директен на къщата, преди се звънеше чрез собствениците, те са си я направили да си правят там банкетите и си я поддържат, много често е запазена цялата
Фенерите също е много хубаво комплексче и стаите са супер и дворчето и механата, но то е в с. Кметовци и там няма нищо друго, докато в Боженци има невероятни кръчми и много красиви къщи за разглеждане, страхотна природа, страхотна атмосфера, много го обичам това селце Heart Eyes

# 6
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 393
Спа хотел Божена!!! Peace

за хранене - ХаджиВелиновата къща и една на центъра на Боженци, но за нощувки определено Божена
Цената март месец беше 300лв за апартамент за 3нощувки, а за двойна стая 216лв


п.с. резервацията я правихме по интернет

# 7
А някой ще ми даде ли телефони на Тачева къща, ако имате разбира се Laughing

Общи условия

Активация на акаунт