До болка позната история ...

  • 4 391
  • 91
  •   1
Отговори
# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първото е голяма простотия, но второто ме изкефи Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Мда. Второто си е находка.

# 3
  • Мнения: 23
Уууупппс. Извинявам се! Линка беше грешен, но вече го оправих.  Blush

# 4
  • Мнения: 157
Кое е първо и кое е второ.Аз виждам един клип в супермаркет и баща със сина си пазаруват.Това ли е?

# 5
  • Мнения: 3 447
Уууупппс. Извинявам се! Линка беше грешен, но вече го оправих.  Blush
Еее, ти пък... с предишните беше по-интересно Simple Smile Реших, че ти е до болка познато  да лазиш като прасе по пода и жена ти да те гони с вилата  Laughing

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В такъв брутален вариант не ми е познато. Но е имало ситуации, в които съм гледала като този татко.

# 7
  • Мнения: 157
А шамар .Имам 2 деца и нито едно от двете не се е тръшкало така за каквото и да било.Изобщо не ми е позната тази история.Тежко и горко на тези които допускат това държание.

# 8
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Уууупппс. Извинявам се! Линка беше грешен, но вече го оправих.  Blush
Еее, ти пък... с предишните беше по-интересно Simple Smile Реших, че ти е до болка познато  да лазиш като прасе по пода и жена ти да те гони с вилата  Laughing
Laughing Laughing Laughing

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Темата ще се изроди в "Биете ли децата си", но да си кажа. За ухото и извън магазина, пък ако реве, поне ще се погрижа да знам защо.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Не ми е позната тази история, такова нещо не си представям Thinking

# 11
  • Мнения: 5 370
Темата ще се изроди в "Биете ли децата си", но да си кажа. За ухото и извън магазина, пък ако реве, поне ще се погрижа да знам защо.
Съгласна. Не винаги особено педагогичните методи вършат работа.
Иначе-предишните линкчета бяха наистина сладурски, аз този за ИКЕА го знаех от друга тема.
Ми така де, човек поне на стари години да може да си отживее....сексуално. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 13 512
такова нещо с тръшкане не само,че не ми се е случвало, ами  изобщо не може да се случи в мое присъствие. независимо какви ще са  методите.

# 13
# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
А на мен ми стана любопитно- а как ще реагирате вие, ако в един момент ви се случи такава ситуация?И без на мен не може да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт