изпотяване м/у бедрата

  • 2 659
  • 9
  •   2
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
бременна съм и ужасно дебела Sad и сега от жегите ми се изпотяват бедрата и ми се търкат,може ли да ми кажете какво да правя,никога не ми се е случвало преди newsm78страх ме е да не ми се протъркат.

# 1
  • Мнения: 35 949
талк за тяло или обичайния стик или рол-он против изпотяване

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
ще пробвам дано да помегне,че е много неприятно.

# 3
  • Мнения: 27 524
И никакви поли и изкуствени материи, а тънък памучен панталон.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 553
талк за тяло или обичайния стик или рол-он против изпотяване
Съмнявам се , че това ще помогне . Единственото спасение  е панталони или клинове под полите до средата на бедрата, за да се предотврати директното триене.Преди години една приятелка на майка ми използваше такъв трик : срязваше  тънък чорапогащник до средата бедрата и го носеше под полите. Peace

# 5
  • Мнения: 5 140
Аз ползвам цинкова паста Бейби тан и това ме спасява.
Търкането е малко но си има все пак и е ужасно когато съм с пола.

# 6
  • Мнения: 12 588
Здравейте
И аз имам същия проблем през лятото, макар и да не съм бременна. Чудех се, дали ще е добра идея да слагам бебешка пудра - нали действат посушаващо по принцип  newsm78
Някой пробвал ли е?
Самата идея за чорапогащник в жегите ме кара до посегна пак към панталона, така че това не е вариант при мен. Пробвах с по-мазно мляко за тяло, с идеята да намаля триенето, но не помогна особено  Sad

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
.Преди години една приятелка на майка ми използваше такъв трик : срязваше тънък чорапогащник до средата бедрата и го носеше под полите. Peace

Майка ми го прилагаше този номер и знам, че действа безотказно.
 
Самата идея за чорапогащник в жегите ме кара до посегна пак към панталона, така че това не е вариант при мен. Пробвах с по-мазно мляко за тяло, с идеята да намаля триенето, но не помогна особено  Sad


Не цял чорапогащник, отрязваш го като къси панталонки и това е.

# 8
  • Мнения: 12 588
Малко бързах и не съм се изразила правилно - аз ненавиждам чорапогащници. Не е въпросът дали ще е цял чорапогащник или ще го отрежа къс, просто ми е много некомфортно с чорапогащник и не нося такива - поли обувам почти съмо когато сезонът позволява да се ходи на бос крак, разбирай когато е твърде горещо за панталон.
Затова и търся друг начин да не ми се протриват бедрата в жегите. Иначе за тези, които нямат проблеми с чорапогащниците, това е добър вариант

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Еее, тогава верно това не е решение за теб. Пробвай някоя от пудрите или кремчетата които са ти предложили момичетата. Или за съжаление наистина ще трябва да е лишиш от полите. И на мен ми се е случвало и знам колко неприятно и болезнено може да бъде.
Все пак ако намериш решение на проблема сподели, моля те.

Общи условия

Активация на акаунт