Какво може да е?

  • 811
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 811
Не обичам да ходя по доктори, но положението стана нетърпимо. Обръщам се към вас за съвет, защото явно не могат да ми поставят диагноза.

От август месец цикалът ми се промени. След първото раждане нещата се регулираха и вече 5 години бе много редовен. От август е на 15, най-много 20 дни. Освен това прокървявам 3-4 дни преди цикъл. От октомври имам и силни болки - като при възпаление - теглене надолу, прорязвания в областа на яйчниците.
Преди месец ходих на генеколог - яйчниците били добре, нямам ранички, имам хормонални смущения - но от тях не трябвало да ме боли. Прати ме на нефролог - и там нищо.
Мога да търпя на болка, но ми е  криво, защото вече ми е много трудно да вдигам Малчо. А и не е нормално да пия обезболяващи всеки ден.
Някакви предложения какъв лекар да посетя?

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Хормоналните смущения означават? И какви хормони ти изследваха?
Защо не посетиш друг гинеколог?

# 2
  • Мнения: 9 063
Трябва ти добър гинеколог,явно не си попаднала на такъв...Много хвалят д-р Барбова-ако те интересуват подробности,ще потърся инфо.

# 3
  • Мнения: 811
Не живея в София.
А и нямам особено добро мнение за всички в града. Имах проблеми с първата бременност и никой не можа да постави правилна диагноза. Не ги обвинявам, но просто не смятам, че някой е по-добър спезиалист.

Цитат
Хормоналните смущения означават? И какви хормони ти изследваха?
Защо не посетиш друг гинеколог?


Откак се помня имам проблеми. Пиех противозачатъчни повече от 10 години.
Ама да боли от хормонални проблеми?

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Това с градовете и специалистите е много болна тема. За съжаление обаче ще трябва наистина да се замислиш за някой извън твоя град, защото щом като имаш болки ...просто не се търпи.
Според мен си е за гинеколог, вече той може да реши да ти пусне и хормонални зиследвания.
Забравих с какъв ехограф те гледаха?

# 5
  • Мнения: 811
Ва ва тук няма кой знае какъв избор на ехограхи  Simple Smile  В болницата е най-добрия, но там няма да стъпя.
Добре, давайте идеи за специалист от София. Ходила съм при Мазнейкова, но за ранна диагностика на плода. При нея или при друг?
Благодаря за вниманието

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
За ехографа вагинален или през корема?
За София не мога да ти препоръчам...но можеш да си вземеш направление и да потърсиш специалист, който да работи със  здравната каса.
Виж в здравния справочник

# 7
  • Мнения: 811
Цитат на: wa_wa
За ехографа вагинален или през корема?

И по двата начина ме гледа.

# 8
  • Мнения: 9 063
Значи,за доктор Барбова пиши ЛС на Morena ili Grizabella-имам проблеми с нета и не мога да потърся темата както трябва,но те ще ти свършат по-добра работа.Пиши им,те са много доволни от нея.Успех!

# 9
  • Мнения: 1 612
Съгласна съм с момичетата. Трябва незабавно да се консултираш с добър гинеколог. Аз мисля, че д-р Барбова(София) е добра.

# 10
  • Мнения: 811
Много ви благодаря  Heart Eyes
Порових се малко и намерих къде преглежда д-р Барбова.
Няма как да стане незабавно, но ще гледам да се класирам до края на март.

Благодаря още веднъж

Общи условия

Активация на акаунт