Спешно - дежурен детски стоматолог

  • 1 204
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 543
Моля, ако някой знае детски стоматолог, който работи днес, да ми пише. Спешно е. Благодаря!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Заведи си дечкото в Юниордент, на Попа... Не вярвам да нямат дежурен детски стоматолог.

ОБЕЗАТЕЛНО си носете здравната книжка, че иначе всичко ще си платите.

# 2
  • Мнения: 2 543
Благодаря! Не става въпроса за моето детенце, а  за детенце на позната. Оказа се, че в Юниордент не работят днес. Тя в крайна сметка е намерила лекар в тази клиника на Дундуков (не се сещам името й), но не е бил детски.  ooooh! Важното е, че са свършили работа. Междувременно научих, че имало дежурен детски стоматолог в кооперацията на спирката на трамваите 6 и 9 на Петте кьошета (голямо описание, ама така ми го обясниха и на мен Crazy). Ако на някой му се налага, да знаете.  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 492
Междувременно научих, че имало дежурен детски стоматолог в кооперацията на спирката на трамваите 6 и 9 на Петте кьошета (голямо описание, ама така ми го обясниха и на мен Crazy). Ако на някой му се налага, да знаете.  bouquet
Да, точно там е. На ъгъла на Прага и Скобелев. Входа е откъм Скобелев - точно на спирката на трамваите 6 и 9. Не работят със здравната каса.

Общи условия

Активация на акаунт