Изтръпват ми ръцете

  • 2 824
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 161
Здравейте мили мами. Въпреки всички предупреждения и притеснения карам  страхотна бременност. На моменти дори забравям за корема който върви 5 минути пред мен(на 18.05 влизам в осми месец) ...но това неприятно чувство- изтръпнали и болящи ръце. До преди месец изтръпваха само вечер , но ги отпусках висящи и минаваха. Но сега е нетърпимо #Crazy . почти нищо не мога да правя.Денем, нощем изтръпват, болят ме.Дори сега като пиша го правя доста бавно и с почивки. Всички ми казват че било нормално,някои бременни са така.Притиснат нерв.Като родя ще се оправи.Да ама има два месеца до тогава, а аз не помня от кога не съм спала повече от два часа без прекъсване Cry .Моля ви помогнете.Ако някой е преживял това и е намерил някакъв цяр да облекчи болката и да може поне малко повече да се дремва споделете Praynig
Благодаря

# 1
  • Мнения: 2 950
Най-добре сподели с лекаря си. на мен ми изтърпваха, но само нощем. През деня не ми е било така. И аз знам, че е нормално и след раждането наистина минава. Успех, съжалявам, че не мога да ти помогна!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 110
И аз го имах този проблем, но в по-лека форма. Изтръпваха ми, но не бих казала, че са ме боляли. Наред с целия дискомфорт, просто не го забелязвах. Все пак, питай лекарите, може да ти препоръчат някаква терапия......  Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 161
Благодаря ви. Лекаря каза, че нищо не може да се направи за съжаление. Притиснат нерв. Още малко остана  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 67
А МЕН МИ ИЗТРЪПВАХА КИТКИТЕ,ПОДУВАХА СИ И МНОГО МЕ БОЛЯХА КОСТИТЕ НА РЪЦЕТЕ.ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НИЩО НЕ ПОМОГНА,НО СЛЕД КАТО РОДИХ СЕ ОПРАВИХ

# 5
  • Мнения: 31
na men sa6to mi iztrapvaxa i me boljxa,moj lekar mi izpisa da pij kalzei (raztvorim),kaza mi 4e e lipsa na kalzii,na 3 den  ve4e bjx ok.

# 6
  • Мнения: 7 640
и при мен имаше точно такъв период, премина, но говори и с лекаря си, дано не е симптом на нещо тревожно

# 7
  • Мнения: 1 049
Липса на магнезий ми беше казал моят гинеколог в Германия и ми беше предписал по 1 таблетка всеки ден. Като започнах да ги пия веднага мина това изтръпване. Беше голямо облекчение, защото понякога ставаше и болезнено ...  Simple Smile Но не е така, че нищо да не може да се направи. Попитай друг лекар, ако пиеш магнезий няколко седмици няма с нищо да навредиш на бременността, а само ще ти помогне. Все пак плода взима много от майката, което се налага понякога тя да си го набави сама. Консултирай се с някой друг.  Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 12 220
   Темичката е стара и мамата вече си има две бебчета на два месеца  Simple Smile
   Аз също пиех магнезии и не съм имала подобни изтръпвания.

Общи условия

Активация на акаунт