Спа центъра в болница Света София?

  • 588
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Знае ли  някой какви са цените?

# 1
  • Мнения: 86
Предполагам, че говориш за центъра на Мазнейкови Света София на бул.България зад център Белисимо http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50?Ходила съм единствено на водна аеробика, която много ми хареса и цената на едно посещение е 5 лв. Ако имаш въпроси, звънни на регистратурата и там ще получиш консултация!

# 2
  • Мнения: 2 401
Е точно това ме интересуваше - водната аеробика. Ти не ходиш ли вече?

# 3
  • Мнения: 86
За съжаление за малко я прекъснах, защото работното ми време е такова, че изпускам и сутрешната и вечерната водна аеробика. По принцип съм ходила и на двете и предпочитам сутрините, защото е по-спокойно newsm10. Инструкторката ни Катя е много готина и след тренировката направо не ми се излиза от басейна...........страшно тонизиращо е!Между другото видях и в други теми тук, във форума, че има и други доволни. Препоръчвам ти го горещо!!! smile3521

# 4
  • Мнения: 2 401
Ами аз ходя всяка година  Laughing Laughing на такова нещо на морето.  Страхотно е наистина, но тук не съм  търсила, защото не мога да си представя някой да води аеробиката толкова добре колкото сладкия немец в хотел Ком. Laughing Laughing
във всеки случай ще пробвам скоро.

# 5
  • Мнения: 86
 newsm62На теб май ти трябва друг стимул, за да ходиш на водна аеробика?!!!Наистина, пробвай, мисля че и без мъжкия фактор ще ти хареса много..........а ако трябва ще накараме Катето да ти поговори малко на немски newsm62 Между другото тя е бивша състезателка по синхронно плуване от националния отбор, което само по себе си ти гарантира че тренировките се водят от професионалист!!!Айде, пък може да се засечем там newsm10

# 6
  • Мнения: 266
Не е ли много мъничък басейна в Света София?
Някой знае ли точните часове на тренировките към момента?
По колко човека се събират в групата?
Как са съблекалните и душовете? newsm78

# 7
  • Мнения: 86
Има от 9.30 сутринта, които както ти казах, са по-спокойните тренировки - когато аз ходих, се събирахме различно, но между 5-7 човека, а вечерите тренировките са от 19.00 и наистина има много повече хора. Има две съблекални, с гардеробчета с индивидуален ключ, а душовете в горната съблекалня са 2, а долу не съм сигурна. Басейнът е идеален за такива цели. Ох, като ви обеснявам, и на мен ми се доходи...............трябва да си взема отпуска newsm47

Общи условия

Активация на акаунт